kızlar son durumunuz ne?ben delircemde....

goncalove emine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
83
0
kızlar son durmunuz ne benim küçük mucizem ayın 13de dört aylık oluyor.başkalarının bebekleri daha bi uslanırken bizim kız iyice sapıttı.ne uyuyor ne susuyor.bi günü bi gününe tutmuyor.gece uykuları felan iyice bozuldu bi gecede 100kere uyanıyor.acıksada acıkmasada uyanıyor sıpam.hala yarım kundakta uyuyor.elleri serbest kalınca kendi kendini uyandırıyor.geçen gün diğer kızların yazdıklarını okudumda imrendim doğrusu vede kıskandım:çok üzgünüm:tam düzen kurduk derken sil baştan bozuluyor.bizim burda azranın dışarı çıktığı geldiği öyle belli oluyor ki.çünkü mütiş ağlıyor.kızım çok ağlıyor ya.gerçi alıştık bunada normal geliyor.bazen bu kız gıcıklığına yapıyor diyorum.zaten kocişlede aramız uzun zamandır limoni.yorgunluktan uykusuzluktan sırtımdaki zona tekrarladı.çok mutsuzum hemde çoksenağlama

canım inşallah düzelir bebeğin. dr a götürdünüzmü ne diyor. belki biryeri filan ağrıyordur kolik filan olmasın bebecik. kocanlada aran düzelir ama bebek olunca bazen fikir ayrılıkları yüzünden öncekine göre biraz farklı oluyor beylerle aramız sanırım. o da düzelecektir. bizimkide bazen tüm gün uyuyo bazen akşama kadar uykusuz yapcak bişi yok onlar bebek biz anne

arkadasım bızımde senın gıbı ılk zamanlar tum gece uyanmadan uyurdu sımdı gece 3-4 kez uyanıyor.eskıden gunduz uyutur bırakırdım yatagına sımdı ayagımda sallarsam uyuyor bırakırsam uyanıyor gunduzlerı kucagımdan ınmıyor yatar vazıyete getırdıgım anda baslıyor aglamaya.artık tum ısımı gece o uyuyunca yapmaya calısıyorum bazen uykum agar basıyor bısey yapamadan yatıyorum.cunku ben ısımı yapıp tam yatacagım sırada o tekrar uyanıyor.

alın benden de o kadar kızım gecede 4-5 kez uyanıyor. gündüzleri de uyumuyor. bütün çabasını uyumamak için sarfediyor. ayrıca donmeye başladığı için tek başına bırakamıyorum. yüzüstü yere yatıyor. nefes almakta zorlanır da başımıza bir iş gelir diye elim yüreğimde olmasındansa işlerimi yapmamak daha iyi geliyor. eşime gelince hakikaten bebeğimiz olduktan sonra fikir ayrılıklarımız arttı...herşeyi kızımın hatrına veriyor ve umursamamaya çalışıyorum.

canım sanırım bebisin buyudugu icin duzeni altust oluyor
benimkide su sıralar acaip duzensiz
sabır dicez dua edicez napalım
bu zamanın cocukalrı mı boyle diyorum,
belkide sıcaklar cok etkiliyor

benim bebeğiminde bir günü bir gününe tutmuyor bir gün bakıyorum çok uslu bir gün hiç durmuyor umarım düzelir

X