Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar sizin nasıl

bayaNome

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
42
2
Kızlar sizin nasıl göğüsler bu kadar küçük ?Yanlış anlamayın ''Doğal Göğüs Küçültme Yöntemleri'' forumunda kafam karışınca size geldim.Yani şu anlamda günlük hayatınızda ne yaptığınız ? nasıl besleniyorsunuz?Hareketli miydiniz? spor yapıyor muydunuz?yapıyorsanız ne sıklıkla?vb. şeyler
Lütfen özellikle de düz göğüslülerden yanıt bekliyorum...

ergenlik döneminimi kastediyorsun..
göğüslerin küçük olmasının ergenlikte bazı sağlık sorunlarından kaynaklandığını düşünüyorum evet.
sonuç itibariyle bu bir sağlık sorunu..
mesela ben hayatım boyunca hep zayıftım ergenliğimdede iyi beslenmedim.
o yaşlarda spor yapan biride değildim.
Ancak göğüsleri büyük olanların bunlarla ilgisi yok...
45 kilo birinin göğüsleri 90 beden olabiliyorsa,daha çok hormonlarla ilgili olduğunu düşünüyorum.

Ben bunun beslenme ya da spordan olduğunu sanmıyorum. Benim göğüslerim dümdüzdü, annemin de öyleymiş, anneannemin de öyle.. Genetik olduğunu düşünüyorum.

neye göre bu hormon salgılanıyor? ne yaparsam engellerim ? matemm
genetikse intihar ediyorum çok ağır oldu bana :cry:(soyuma sopuma saydırıyorum şuan )Tikkabilla

genetikse intihar ediyorum çok ağır oldu bana :cry:(soyuma sopuma saydırıyorum şuan )Tikkabilla

Saydırma canım, ameliyat olma imkanin yok mu? Ben ameliyat olup kurtuldum tahta göğüsten, sen de ameliyat ile küçültebilirsin çok problem yaratıyorsa..

hayır asla genetik değil...örneğide benim.
annemin teyzelerimin hep 90-95 bedenmiş gençkızlıklarında..bi ablamın yine öyle 95 beden..hoş ben öyle olmasınıda istemezdim ama diğer ablalarımda 80-85 beden.bi ben böyleyim yani:KK61:

Tıp gerçekten anlaşılır birşey değil :KK43: Hele bir aralar öyle bi rahatsız olmuştum ki göğüslerimden insanların ilk göğüslerine bakıp sonra içimden ''niden onların ki küçücük benimki ...........'' başlıyordum saydırmaya (yoksa ben mi abazanım) matemm
ameliyatla düz göğüse sahip olunabilir mi yoksa sadece belirli bir oran mı küçültüyor ?tikkabilla

Tıp gerçekten anlaşılır birşey değil :KK43: Hele bir aralar öyle bi rahatsız olmuştum ki göğüslerimden insanların ilk göğüslerine bakıp sonra içimden ''niden onların ki küçücük benimki ...........'' başlıyordum saydırmaya (yoksa ben mi abazanım) matemm
ameliyatla düz göğüse sahip olunabilir mi yoksa sadece belirli bir oran mı küçültüyor ?tikkabilla

Canım düz göğüsü ne yapacaksın ya? Küçültsen yeter, sonuçta bir kadına düz göğüs hiiiç yakışmıyor. Ben çektim sıkıntısını biliyorum.

ben valla bıktım artık şu göğüslerden dümdüz olsun hep hayalimdi dümdüz olması yok mu bir yöntemi :mad::KK61:
ameliyatla olmaz mı?:KK61:

Bilim adamları muhakkak sunun nedenini biliyorlardır ama açıklansa onca plastik cerrahın ekmeğinin yağı gider.. ben genetik artı beslenme ile alakalı diyorum

Annem büyük memeli görünce küçük yaşta eklemiş derdi :KK70: kimi bardak kapatıyormuş kimi kase..

Tam memelerim büyümeye başlarken trafik kazası geçirdim ve durdu meme büyümem 6. Sınıftan beri aynıydı bende ona bağlıyorum

Bilim adamları muhakkak sunun nedenini biliyorlardır ama açıklansa onca plastik cerrahın ekmeğinin yağı gider.. ben genetik artı beslenme ile alakalı diyorum

Annem büyük memeli görünce küçük yaşta eklemiş derdi :KK70: kimi bardak kapatıyormuş kimi kase..

Tam memelerim büyümeye başlarken trafik kazası geçirdim ve durdu meme büyümem 6. Sınıftan beri aynıydı bende ona bağlıyorum

Nasıl trafik kazası, büyük çaplı mıydı canım? Geçmiş olsun.

Nasıl trafik kazası, büyük çaplı mıydı canım? Geçmiş olsun.

Şarampole yuvarlanmıştık iki kişi vefat etmişti biraz psikolojimi bozmuştu. Sağ ol canım ben toplamda üç trafik kazası iki tren kazası geçirdim şükür uçakta bir şey olmadı tırsmadım desem yalan olur:KK53:

Şarampole yuvarlanmıştık iki kişi vefat etmişti biraz psikolojimi bozmuştu. Sağ ol canım ben toplamda üç trafik kazası iki tren kazası geçirdim şükür uçakta bir şey olmadı tırsmadım desem yalan olur:KK53:

Korkunç :KK57: Seninle toplu taşımaya binmemek lazım yani diyorsun. Ay aman Allah korusun ya çok çok geçmiş olsun canım..

Benimki lerde minnak nerdeyse:oops: .arkadaşımın tam tersi,o ameliyat oldu küçüktürdü rahatladı.

göğüs altı 86
ucundan 91
neden sordun merak ettim ? ölçülerimi hatırlattın ya mezuraya küstüm Şunu bile düşündüm özelden mi atsam ama sonra dedim ki nede olsa başkaları da söylüyor:cry:keşke düz olsalar ahahhhhh
FAZLANAZLI ayy kız geçmiş olsun Allah korusun ne o kazalar ölmekten zor kurtulmuşsun Allah kimsenin başına getirmesin :cry:ben kaza geçirsem bile bu göğüs durmaz
nazlimoi şanlısın kız küçücük işte ne güzel
benimkiler dümdüz olsa ne güzel olurdu yok mu bi çağre

göğüs altı 86
ucundan 91
neden sordun merak ettim ? ölçülerimi hatırlattın ya mezuraya küstüm Şunu bile düşündüm özelden mi atsam ama sonra dedim ki nede olsa başkaları da söylüyor:cry:keşke düz olsalar ahahhhhh
FAZLANAZLI ayy kız geçmiş olsun Allah korusun ne o kazalar ölmekten zor kurtulmuşsun Allah kimsenin başına getirmesin :cry:ben kaza geçirsem bile bu göğüs durmaz
E canım zaten ufakmış göğüslerin, arada 5 cm var. Benim 14 cm var arada.. Ya yanlış ölçtün ya da bilmiyorum artık, anlamadım.

göğüs altı 86
ucundan 91
siz göğüslerin büyüklüğünden şikayet ediyordunuz değilmi?
arada 5 cm cik var doğru ölçtüğünüze eminmisiniz?

Üzgünüm buraya böyle bir konu açmaktan ama büyütme forumunda kimse hiçbir soruma cevap vermiyor
Benim baya bir sorum olacak
Kızlar neden göğüsler büyüyor? Küçük göğüslü olanlarınki neden az büyüyor? düz göğüslü olanlarınki neden hiç büyümüyor? Bizim göğüsler neden bu kadar çok büyüyor?
Göğüsün kısımları vb. yapısını birisi anlatabilir mi?

not :mümkünse özellikle de düz göğüslerin(erkeklerinki değil kızların ki) göğüs yapısını ve neden hiç büyümediğini vb.anlatabilirse çok mutlu olurum...

X