kızlar sizdede oluyormu ????

Prm.Oznur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
765
2
kızlarya benim son 1 haftadır ara ara şiddetli denecek kadar bazende ayga kalkınca genital bölgemde çook agrı oluyor yürümemi engelliyor resmen dr gittigimde sordum. bebiş aşagıya indiği için bası yapıyor ve agrı oluyor dedi ve bebegin başı iyice dogum kanlına girmiş çoook azımız kalmış sanırım ve bende hissediyorum artık, sizdede böyle şikayetler başladımıı :uhm::uhm:

ayyy çook özür dilerim nisan annelerine konu açtım sandım tekrardan özür dilerim mart annelerinden nasıl silecegim

ya kelebek ben mart annelerinden silinip nisan annelerine aktarılmasını yada silinmesini istemiştim ama artık farketmez
EEE KIZLAR SİZ MART ANNELERİ OLARAK TECRÜBE SAHİBİSİNİZ BENİMDE 16 GÜNÜM KALDI VE GENİTAL BÖLGEMDE DEDİĞİM GİBİ ŞİDDETLİ AGRILAR OLUYOR SİZLERDEDE OLDUMU CEVABINIZI BEKLİYORUM

Canım benim baştan beri eşi aşağıda rahime yapısık olduğu icin 5-6 aydan itibaren o ağrıları cektim. Doktora sorduğumda baskı yapıyor o nedenle de ağrı cekmen doğal kemikler acılıyormus. Normal birsey yani ama cok feci bir ağrı. Bazen takılıyor durup yuruyemiyorsun. Hatta sitede bir arkadasta da bu sekilde ağrılar varmıs yazmıstı sezeryandan sonra dikiş ağrıları daha mı fazla olur diye :)

İnsallah Allah hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin. Benim de 1 Nisan da.

Canım benim baştan beri eşi aşağıda rahime yapısık olduğu icin 5-6 aydan itibaren o ağrıları cektim. Doktora sorduğumda baskı yapıyor o nedenle de ağrı cekmen doğal kemikler acılıyormus. Normal birsey yani ama cok feci bir ağrı. Bazen takılıyor durup yuruyemiyorsun. Hatta sitede bir arkadasta da bu sekilde ağrılar varmıs yazmıstı sezeryandan sonra dikiş ağrıları daha mı fazla olur diye :)

İnsallah Allah hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin. Benim de 1 Nisan da.

çok sagol canım ben bazen hiç yürüyemiyorum yataktan kalkamıyorum benimde nisanın ilk haftası olacak sanırım dogum yarın kesin tarihimiz belli olacak inşallah
ALLAH sanda bebişini sağlıcakla kucagına almayı nasip eder inaşllah a.s.

X