Kizlar sizde de boyle oldu mu ??

Yesilgozlu47

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2022
63
21
25
Kizlar adetim 9 gün gecikti şimdi hafif kanamam var ağrım çok yok ve çok halsizim sizce adet olacak mıyım yoksa vücut kendini gebeliğe mi hazırlıyor anlayamadım yardımcı olur musunuz hepimiz anne oluruz inşallah Kurban oldugumun izniyle

Adetiniz 9 gün gecikmiş test yaptınız mı evde

9 gün geçmiş idrarda çıkardı diye düşünüyorum ama imkanınız varsa kan testi verin en net sonuç o olur. Hayırlısı hakkınızda

Sen kimseyi takma Allah'ın üstüne at canım hiç umadigin anda mucizen gelicek hayırlısıyla fazla da çok araştırma strese sokma hiç düşünme aklından çıkar :)
Neler neler araştırdım sosyal medyayı sadece bunun için kullanıyorum artık diyebilirim bekarken ne güzeldi sanıyorduk hemen olur çocuğumuz ama demek ki kısmet

Neler neler araştırdım sosyal medyayı sadece bunun için kullanıyorum artık diyebilirim bekarken ne güzeldi sanıyorduk hemen olur çocuğumuz ama demek ki kısmet
Çok haklısın bekarken sorunumuz hiç yoktu kadın olmak zor sizde takmayın bak ozaman bebisiniz Allah'ın izniyle olucak:)

Sizin var mı bebişiniz
Var canım 1 kürtajım var 1 sene 5 ay bebeğim olmamıştı sıkıntı stresten polikistik över sendromu oldum onun için takma diyorum ben artık umudu kesmiştim rahim filmi dedi doktor gitmedim ağustosta hamile kaldım çok dua etim Allah sizede nasip etsin Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Amin canım özelden bisey sordum bakar mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…