kızlar sizce testi ne zaman yapmalıyım yardım lütfen

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
a.s.merhaba arkadaşlar benim regl günüm 15 eylüldü ve günümü 3 geçti ben yarın gebelik testi yapmayı düşünüyorum yarın geceli 4 gün oluyor sizce erkenmi yoksa ne zaman yapmalıyım lütven yardımcı olun acelede etmek istemiyorum ama napacagımıda bilmiyorum yoksa bekleyeyimmi ilginize şimdiden teşşekürler

bence yap canım.4 gün gecıkmiş oluyorsa varsa cıkar bence.insallah vardır bebiş.hiç gecıkmen oluyormuydu böyle canım

4 gün geçmişse çıkar canım yap test sen. bana 6 gün var valla ben bile acaba çıkarmı diyorum yapsam mı diyom hee

aa benimde 15 eylüldü gecikme var bendede göğüslerimde edet belirtisi sızlama var ama 4 gün geçti kısmet bakalım ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum.

tarihlerimiz aynıydı benimde gecıkmişti ama bugun geldi ben üzülmedim inşallah hamilesinizdir testi yaptırın bir an önce :Saruboceq:

bence yap canım.4 gün gecıkmiş oluyorsa varsa cıkar bence.insallah vardır bebiş.hiç gecıkmen oluyormuydu böyle canım
benim regl günüm hiç geçmezdi ama geçen ay bi kaç gün geçti o ayda tatildeydik denizdi havuzdu havalardanmı sulardanmı bilmiyorum şimdide acaba öylemi yine diye sormadan edemiyorum kendime bakalım hayırlısı artık

hayatım bende 4.gün yaptım bugün altıncı gün ve malesef bende bişi yokmuş inş sende vardır rabbim güldürür inş yüzünü bizlerinde inş tüm bekleyenlerinnnn

hayatım bende 4.gün yaptım bugün altıncı gün ve malesef bende bişi yokmuş inş sende vardır rabbim güldürür inş yüzünü bizlerinde inş tüm bekleyenlerinnnn
a.s.nasip kısmet canım allahtan ümiiit kesilmez kurban oldugum allahım tüm isteyenlere tez zamanda nasip atsin amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :CüvCüv:bizleride ayırmasııııııııııııııın

kızlaaaaaar cevaplarınızı bekliyoruuuuuum

bende test yaptım dün ama bişey çıkmadı.Okuduklarıma göre özellikle idrar testleri 10 gün felan gün geçtikten sonra doğru sonuç veriyor.Hakkımızda hayırlısı olsun

slm arkadaşlar bende adetime 1 gün kala dayanamayıp yapmıştım ve ikinci çizgi silik bi şekilde çıkmıştı tabi inananmıştım vede güvenenmiştim ertesi gün yani adet günümde tekrar yaptım aynı şekilde çıktı hatta eşimde umutlandı sonra birgün geçti aynı şekilde silik çizgi.adet geçince 2, gün kan testi ve sonuç 143 hamile çıktı.bence beklemeyin idrar testi yapın silikte olsa çıkıyo.o sıkıntılı süreci çok ii biliyorum bir gün 1 yıl gibi geliyo insana rabbim cümle isteyenlere versin inş.ben şimdi 4 aylık hamişim oğluşuma.darısı sizlerin başına inş. mutlu haberlerinizi bekliyorum mutlaka yazın...

a.s.allahım tamamına erdirsin canım darısı biz isteyenlerin başına amiiiiiiiiiiiiiiin

canım 4 gün geçtiyse yap tabi bekleme silik çizgi çıkarsada kan testi yaptır hemen anladığım kadarıyla regl tarihin zaten hep aynıymış gecikmiyomuş
inşallah olumlu sonuç alırsın
eğer gebelik varsa çıkar balım çıkmazsa ve yine regl olmazsan 2 gün bekle yine test yap ama inşallah gerek kalmaz ve hamişsindir ne diyeyim Rabbim herkesin gönlüne göre versin seninde gönlüne göre versin canıma.s.

Mrh canim bencede yaptir benimde 15 eylülüdü ve adet olcam diye bekldim gidip gebelik testi aldim pozitif çikti sinra kan yaptirdim ondada çikti yani 15 eylülde öğrendim geçikme belirtiler ayni zaten bel ağrisi gögüs ağrisi başkada bişey yok.

kızlar benim regli günümde 15 iydi bugün test yaptım pozitif cıktı ama güvenemiyorum yarın tekrar yapcam.inşllah hamileyimdir hayırlısıyla.bekleyen herkes umdunu alır inşallah silerde hamilesinizdir

evet canım bencede artık testini yapmalısın kesin sonucu alabilirsin.ben reglimden 1 gün önce yaptım ve sonucu aldımm..inşallah gönlüne göre verir....

canım valla iyi sabretmişsin ben olsaydım ooo kaç test yapmıştım ben 3 gün önceden yaptım çıktı darısı başına yarın hayırlı haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…