Kızlar sizce hamilemiyim *

narkisoss_ekho

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
10
0
Bugün 33. günüm hala adet olmadım karnıma ara ara ağrılar giriyo ve göğüslerimde şişkinlik ve ağrı var.

Eklentiler

• $test.jpg
    $test.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 88
Canim bu konuda pek fazla bir bilgim yok ama okudugum kadariyla 2.cizgi silikse gbeligin erken zamanlari oluyormus.İnsallah hamilesindir,hayirlisi olsun canim

ben yaklaşık 5 ay önce kimyasal gebelik geçirdim geçen ayda adetim çok gecikti ama adet oldum bilemiyorum korkuyorum yine kimyasal gebelik olcak diye

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim.son adet tarihim 15 ocak.şüpheli ilişki tarihim 29 ocak.kan tahlili yaptırmak için ne kadar beklemem gerekiyor sizce.bu arada
kasıklarımda belimde çok ağrım oluyor.göğüslerimde çok şişti.bunlarda belirti değilmi.lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim.son adet tarihim 15 ocak.şüpheli ilişki tarihim 29 ocak.kan tahlili yaptırmak için ne kadar beklemem gerekiyor sizce.bu arada
kasıklarımda belimde çok ağrım oluyor.göğüslerimde çok şişti.bunlarda belirti değilmi.lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

lütfen acil cevap bekliyorummm bu akşam doktora gitsem çıkarmı acabaa

kasıklarımda belimde çok ağrım oluyor.göğüslerimde çok şişti.bunlarda belirti değilmi.lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler.[/QUOTEbir sonraki adet tarihine kadar bekle ve kanda baktır.idrarda daha geç çıkıyor.bu arada gebelik belirtileriyle regl belirtileri aynı oluyo

Bugün 33. günüm hala adet olmadım karnıma ara ara ağrılar giriyo ve göğüslerimde şişkinlik ve ağrı var.

canım merhaba

bence hamilesin . çünkü hamile olmasan ikinci çizgi hiç çıkmaz.eğer ilk on dakikada baktıysan ve böyleyse bi hastaneye gidip kan testi yaptır derim
bende adetimin 3.günü yapmıştım o zmn cıkmıstı böle silik çizgi ertesi gun kan testi yaptırdm pozitif

X