Kizlar sizce hamilemiyim??????

Tuba_1984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
68
1
40
Kizlar benim dün adet görmem gerekiyordu ama görmedim! Bende bugün iki tane gebelik testi yaptim cizgilerin biri koyu cikti birisi ise silik cikti! Sizce hamilemiyim! Ikisindede ayni sonuc cikmasi normalmi!
Benim adetim son 4 ay cok düzenliydi! Hani düzensizlik olsa zaten hamilemiyim diye süphelenmicem!
10.12.2008 dogum kontrol hapini biraktim
15. - 21.12.2008 adet gördüm bir sonraki günüm biraz gecti 31 gün falan sürdü!
15. - 21.01.2009
11. - 17.02.2009
10. - 16.03.2009
6. - 12 04.2009
3. Mayis ama gelmediiiiii

sizce bi kac gün daha bekleyip tekrar bi testmi yapiym???
Acaba baska biseymi olabilir hamilelikten haric!
Hamis olmayida cok istiyom! Oglumun kardesi arkadasi olsun diye!
Yardimlarinizi bekliyorum!

süprizzzzz:CüvCüv:

hamilesin canım...olmayan bir gebelikte 2. çizgi asla çıkmaz...silik olması bile gebelik varlığına işarettir..

hayırlı olsun...:teytey:a.s.

ewet canım silik olsa bile pozitiftir hamilesin abısıne kardeş mujdesini verebilirsin hihoyyyt:CüvCüv::sm_cool:

sagolasin canim! Nebiliym ilk cocukta ikiside koyu cikinca buda silik olunca belki yoktur gebelik diye düsündüm! Hatta bugün doktora gittim oda bisey görmedi! 1 iki hafta bekle sonra tekrar gel dedi!delikafadulden

vereyimmi gercekten! Insan bi acayip oluyo ya! Ikinciye nedense daha merakliyim ben! kaydirigubbakcemile3

Insallah canlarim! Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin! Ilk önce tabiki saglikli ve hayirli evlat sartiyla!alkisalkisalkis

umarım hamilesinizdir..herşey gönlünüzce olsun...darısı şimdiden benim gibi tedavi görenlerin başına...

Insallah canim! Rabbim tüm isteyen kardeslerime nasip etsin! Insallah sende tez zamanda hayirli ve saglikli bir bebis alirsin eline! Evinize nese gelir insallah! Kendini üzme ve herseyi oluruna birak! Rabbim nasip eder insallah! Allaha emanet ol!

:CüvCüv:

:ecrin_bebek:

madem istiyorsun Allah gönlüne göre vresin. inşallah hamilesindir.

hadi bakalım cnm hayırlısı olsun inş.hamile olma olasılığın yüksek,sanırım adet olmadın daha

tşkrederim şimdiden bugün klomene başlıyacağım ve inş bu ay hmile kalırım..darısı tüm hamile kalmak isteyenlerin başına..

Hala adet olmadim! Ve 3 üncü testi yaptim bu kez her iki cizgide tam olarak cikti yani hesaplarima göre 5 haftalik hamileyim! Insallah rabbim sizlerede nasip eder! Rabbim banada hayirli ve saglikli bir evlat nasip etsin! Ve insallah elime sag saglim alirim! Bende 1 hafta daha gecsin doktora gidecegim! Kizlar iyki varsiniz!!!!!!!
Hepinizin duasi kabul olur insallah!
:CüvCüv:

hayırlı olsun canım a.s.

mrb ben nisan ayında sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim neolurnolmaz die prezarvatif kullandı boşalmış ama içine boşalmadım dio ama çıkmış sonradan farkettik ben 3 yldır yasmin kullanıorum polikistik over olduğu için o gün yine aynı saatte ilacımı içtim2 tane hap kalmıştı ve onlarıda gününde saatinde içtim ilişkiden 5 gün sora adet oldum geçen hafta şüphe kalmasın die test yaptım tek çizgiydi yinede içim rahat değil nolur yardımcı olun cok korkuorum bu konu yüzünden pislik sevgilim terketti beni napcam bilmiorum

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim bana yardımcı olun lütfen...
Benim yumurtalarım destek almadan çatlama yapmıyor ( tembelmişler azıcık ) bu yüzden 3 yıldır tedavi görüyorum. Geçen sene bir bebeğim olacaktı ama maalesef kalp atışını duyduğumun ertesi günü bebeğimi kaybettim. En son İstanbul da bir devlet hastanesinde ilaç uygulaması yapıldı ama işe yaramadı.

Hiç umudum yok ama 4-5 gündür karnım acayip şiş çatlayacakmış gibi, kabızlık ve aşırı gazlanma var, göğüslerimde çok değil ama baskı uygulayınca bir ağrı oluyor ve arada bir sızlama giriyor, göğüs uçlarım çok hassas, sağ kasığımda sanki bir pinpon topu var oturdukça batma oluyor, arada çok az mide bulantısı oluyor, oturamıyorum sürekli uzanma isteğim var ve 2 gündür gün içinde uyuklamam oluyor.

Diğer gebeliğimde hiç bir belirtim olmadığı için bunlar neyin nesi bilmiyorum hastalığıma 8 gün var 2 kere test yaptım negatif çıktı. Lütfen bilenler bana yardımcı olsun. Cvp larınızı bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…