Kızlar sizce hamilemiyim ?

Selin boyaci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2023
1
0
29
Kızlar merhaba. 2 gün önce test yaptım. İkinci çizgi çok az belirgindi. Baya sılikti. Dün yine yaptm aynıydı . Bugün tekrar yaptım negatif cıktı. Acaba yeni hamilelikmidir. Yoksa negatifmidir. 3 senedir bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz. Allahm kimsenin kucağını boş birakmasın

Aminnm cümlemizin inşallah ama fotoğraf çok karanlık gözükmüyor birşey inşallah vardır

Merhaba. İkinci çizgiyi gördüm hafif silik. Ya kullandığınız test yalancı pozitif gösteriyordur. Ya da gebelik yeni başlamıştır o yüzden böyledir. Ama silik çizgi durumlarında kimyasal genelik şüphesi vardır. Öğrenmek için kan testi vermeniz en uygunu olacaktır. Kan testiniz her kan verdiğinizde ikiye katlarsa örneğin ilk test 30 ikinci test 60 ve üzeriyse normaldir ama kan testinde değeriniz düşmeye başlarsa kimyasal gebeliktir. Allah kucağınızı boş bırakmasın inşallah

Evet benimde testlerim bu şekilde çıkmıştı hatta ilk yaptığım daha koyuydu günden güne silikleşti ve beta değerim düşmüş muayene olmadım ama bu site sağolsun kimyasal gebelik geçirdiğimi anladım adetim henüz başlamadı başlayıp bitikten sonra mutlaka bir doktora görüneceğim

kimyasal gebelik sonrası normal gebelik ihtimali artar diyorlar umarım sizin içinde öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…