Kızlar sizce hamile miyim korkuyorum yardım edin

Klistooo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
114
14
26
babamın evine geldim birde ayrılmayı düşünüyorum. Yumurtlama günü(internetteki verilere göre) ilk ilişkimiz olmuş ama baya ağır kremlerle oldu bu kremlerin sperm tutucu özelliği var yinede şüphedeyim, reglden 2 gün önce test yaptım direk negatif reglim de geçti ama herşey aynı regl olduğum zamanki belirtiler gibi… stresten midir

Strestendir regl olduysan ve bidaha ilişkiye girmediysen hamile olamazsın imkansız

krem dediginiz ne? emla falan gibi uyusturucu kremse kkda onla hamile kalan vajinusmuslu okumustum.
ama erken gebelik testinde çikmadiysa degilsindir bence. sen yine yarin tekrar et. yogun stres, mevsim gecisi falan etkiler hep regli

krem dediginiz ne? emla falan gibi uyusturucu kremse kkda onla hamile kalan vajinusmuslu okumustum.
ama erken gebelik testinde çikmadiysa degilsindir bence. sen yine yarin tekrar et. yogun stres, mevsim gecisi falan etkiler hep regli
Hametan yoğun kıvamlı olduğu için sperm tutma özelliği varmış hamileliği zorlaştırıyormuş yani

Adetiniz gectiyse yapınca test çıkar. Benim adetten 3 ve 1 gün önce yaptığım test negatif çıkmıştı ama adetim gecikti hamileydim. Yalnız benim test erken gebelik testi değildi

Adetiniz gectiyse yapınca test çıkar. Benim adetten 3 ve 1 gün önce yaptığım test negatif çıkmıştı ama adetim gecikti hamileydim. Yalnız benim test erken gebelik testi değildi
Benimde erken değil galiba yani erken diye belirtmedim gebelik testi dedim sadece

X