Kızlar sizce belirti mi ?

1gazoz

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
169
60
24
Kızlar Yumurtlamadan sonra yüzümde 3 4 tane sivilce çıktı ,normalde adete 1 2 gün kala 1 tane çıkardı ,ek olarak bel ağrısı sırt ağrısı baş ağrısı ,arada mide yanması ve kaşık batması hissediyorum ,yumurtalamadan 4 gün önce ve 1 gün önce ,değerlendirebildik 5 aydır deniyoruz,bat 6 Ekim aranızda bu belirtileri yaşayan var mı veya test yapsam şimdi çıkar mı bilmiyorum,akıntım yok 2 kere gördüm sadece .

henüz erken. ben reglden 4 gün önce öğrenmistim hamile olduğumu.

bende reglden 7 gün önce başlayan kasık ağrısı, kasıkta batma ve göğüs ağrısı vardı belirti olarak. ama belirtiler herkese göre değişiyor. bence 4-5 gün daha beklen en azından. su an çok erken

Merhaba canım, benim de reglden çok evvel bu tarz belirtilerim oldu. Tek sende olup bende olmayan baş ağrısı. Üzerine göğüslerimde şişlik ve damarlanma var hayatımda ilk defa yaşıyorum. Bence 6 ekim uzak bir tarih, adetine 3-4 gün kala yapsan daha iyi olur.

Tamam canım çok teşekkür ederim,sen hamile misin

Beklicez artık teşekkür ederim

Tamam canım çok teşekkür ederim,sen hamile misin
Hayor değilim, şüphelerim var ama test almaya korkuyorum

6 gün canım, umarım hepimiz gönlümüzdeki gibi olur 6 günde erken gebelik testinde çıkar mı ki?
Çıkabilir canım ,okuduğum kadarıyla çıkanlar var ama en güzeli 1 2 gün kala yapmak ,belki çıkmıcak olsa bile ,sonra boşuna üzülüyoruz bana kalsa her gün yapıcam valla kendimi zor tutuyorum

Eklentiler

• IMG_1414.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_1415.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…