kızlar silik çizginiz ne zaman netleşti

derya002

derya
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
1.827
1
45
kızlar ben iki gün önce test yaptım çok silik ikinci çizgim vardı iki gündür devamlı değişik marka testler yapıyorum hepsinde aynı silik çizgi var ama hep aynı silik ne zaman netleşirki korktuğum bebiş olupta adetle birlikte gitmesi kızlar geç çıkar testte diyolar olabilirmi yardımcı olun lütfen benim gibi çizgisinin netleşmesi uzun sürenler yazsın lütfen bu arada adet olmam gereken gün dündü çok aşırı akıntım var ama adet olmadım bugün bir gün geçmiş oluyor

deryacım bende adetımden 3 gun önce akşam yapmıştım çok sılıktı bellı belirsiz ertısı sabah bide yaptım ama oda sılıktı ama ılkıne göre birazdaha koyuydu.adet gunumde yaptım oda öglendı mesela ama gayet nettı 2 cızgı.komşum sende gebesı bence.benımde çok akıntım ve karsık agrısı oluyo

deryacım bende adetımden 3 gun önce akşam yapmıştım çok sılıktı bellı belirsiz ertısı sabah bide yaptım ama oda sılıktı ama ılkıne göre birazdaha koyuydu.adet gunumde yaptım oda öglendı mesela ama gayet nettı 2 cızgı.komşum sende gebesı bence.benımde çok akıntım ve karsık agrısı oluyo

benim iki gündür hep aynı silik canım yaa neden böyleki hastanenin yanındaki sağlık ocağını biliyomusun ordada kan testi yapıyomuşlar olmadı orda yaptırıcam kan testi böyle üzülmektense

adet günümden önce hiç test yapmadım.adet günü yaptım çıkmadı.ertesi gün yaptım güç bela görünen 2. bir çizgi çıktı.ısığa tutunca görülebiliyordu ancak.sonraki gün yapmadım.4. gün kopkoyu 2. çizgi çıkmıstı.ama çizgi çıkmadan önce de sanki içime doğmustu hamile oldugumdan emindim.benimki erkek canım..geç çıkmasının kız ya da erkek olmasıyla alakası yok bence.benımki geç döllenme olmus dr un dediğine göre o yüzden hcbg düşüktü..allah gönlüne göre verir insallah.

adet günümden önce hiç test yapmadım.adet günü yaptım çıkmadı.ertesi gün yaptım güç bela görünen 2. bir çizgi çıktı.ısığa tutunca görülebiliyordu ancak.sonraki gün yapmadım.4. gün kopkoyu 2. çizgi çıkmıstı.ama çizgi çıkmadan önce de sanki içime doğmustu hamile oldugumdan emindim.benimki erkek canım..geç çıkmasının kız ya da erkek olmasıyla alakası yok bence.benımki geç döllenme olmus dr un dediğine göre o yüzden hcbg düşüktü..allah gönlüne göre verir insallah.

inşallah canım yaa beklemek çok zor bende salı günü kan testine gidicem bakalım hayırlısı artık ne diyelim

kızlar çizgisi çabuk netleşmeyen yokmu yardımcı olucak biri yokmu bana çok sıkılıyorum

merhaba derya gunlerdir buralardayım özelliklede seni takip ediyorum:) sevincini birlikte yasıyorum taaa su on gun oncesindeki tortu meselesinden bu yana hatta resmini koyacam demistin merakla aradım ama goremedim eklersen cook sevinirim

canım ya 2. cizgiyi gormussun ya daha nolsun:) insallah bebis geliyor kardes geliyor
heyecanını cok iyi anlıyorum benim tanıdıklarımdan bir kac tanesi idrar testinde cıkmadıgı halde gebe olduklarını ogrendıler
bu arada gecte olsa mutlu yıllar dilerim:)

merhaba derya gunlerdir buralardayım özelliklede seni takip ediyorum:) sevincini birlikte yasıyorum taaa su on gun oncesindeki tortu meselesinden bu yana hatta resmini koyacam demistin merakla aradım ama goremedim eklersen cook sevinirim

canım ya 2. cizgiyi gormussun ya daha nolsun:) insallah bebis geliyor kardes geliyor
heyecanını cok iyi anlıyorum benim tanıdıklarımdan bir kac tanesi idrar testinde cıkmadıgı halde gebe olduklarını ogrendıler
bu arada gecte olsa mutlu yıllar dilerim:)

teşekkür ederim canım benim dur sana resimleri koyduğum sayfanın linkini atayım burdan

cook saol canım nasıl merak ediyodum gordum rahatladım ya:) misafir olarak okuyordum bende..
hatta seninle birlikte bende denemistim

rengi baya koyu ve tortuda var yani tam anlattıklarına uyuyor ben cok ümitliyim senden
iste biraz stres yapmasak hersey cok daha guzel gececek ya olsun bunlar tatlı heyecan

bende yeni evliyim 5aylık.. dogum kontrol hapıyla korunuyorduk yeni bıraktıgım icin bu ay heyecan yaptım bende olamayacagını duydum cogu kisiden hala hormonlar duruyomus falan ama kimi bi gun ıcmeyip kalabiliyor diye dusunerek bende belirti buldum kendimde:) kasık agrısı ve tortu bendede var ama idrarım o kadar koyu degil hmm bidee gunum yarın artık bakalım heyecan guzel sey yaa:) adetim gelecegi zaman basım agrır benim ve dun cok agrıdı ama olsun umut ..

senin icin daha cok umutluyum ama
Allahım hayırlı evlatlar versin tum isteyenlere

benim iki gündür hep aynı silik canım yaa neden böyleki hastanenin yanındaki sağlık ocağını biliyomusun ordada kan testi yapıyomuşlar olmadı orda yaptırıcam kan testi böyle üzülmektense

orasının yaptıgını bilimyodum bilseydım cuma gunu giderdım cunku bizde sevk almak gerekıyo hastene ıcın.dun neoldu sevk almadan hasteneye gittik acıle ücretli muayene olcam 2 saat bekledık, kan testı yaptırcam gebelık için pazartesi akciger fılmı cektırcam gebelık varsa cektırmıcam falan dedim hafta sonu kan tahlılı yapılmıyor idrar yapalım dediler ya ben evde yaptım pozıtıf cıktı dedim her neyse bukadar beklemeye yaptırdık yıne boş cıkmayalım diye yıne pozıtıf cıktı ama ben kan tahlılınde emın olmak istıyorum.sağlık ocakları sevk istemıyosa bı yarın gideyım bakam kan tahlını beklıyoz herkese sölemek için daha kımseye sölemedık ıcıme dert oldu
:çok üzgünüm:

X