Kizlar şeker Testim Normal çikti Ama....

emoxsx32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
209
0
dün şeker yüklemesi testim vardı kanı verdim bide idrar testi istedi onuda verdim ultrasyona girdim şekerim normal çıktı,ultrasonda normaldi kıpır kıpır oğlum ama idrarımda üre çıktı ona üzüldüm doktor ilaç verdi 10 gün sonra tekrar idrar testi yaptırcam bol bol su iç dedi inşaallah bidahaki teste geçer bu durumla karşılaşan varmı kızlar geçermi sizce?CADIARZU

çok çok geçmiş olsun canım
bu üre ney??
drunun dedıklerını yap bol bol su ıc
umarım bıdahaki kntrolunde gecer cnm

yaseminsen çok sağol tatlım üre idrarda bi tür iltihap antibiyotik verdi ona başladım bol bolda su içiyorum inşaallah bir an önce atarım içtiğiniz suya falan dikkat edin genelde ondan oluyomuş hayırlısıyla geçer inşaallah.....:1hug:

canım cok gecmıs olsun anladım sımdı ıctıgımız suya bıle dıkkat edıcez artık desene off off herseyımız yapay oldu artık sen ılaclarını ıhmal etme canım en kısa zamanda iyilesmen dıleğiyle

dün şeker yüklemesi testim vardı kanı verdim bide idrar testi istedi onuda verdim ultrasyona girdim şekerim normal çıktı,ultrasonda normaldi kıpır kıpır oğlum ama idrarımda üre çıktı ona üzüldüm doktor ilaç verdi 10 gün sonra tekrar idrar testi yaptırcam bol bol su iç dedi inşaallah bidahaki teste geçer bu durumla karşılaşan varmı kızlar geçermi sizce?CADIARZU

CANIM GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH ÇOBUK GEÇER. BENİMDE HAFTAYA YAPILACAK ŞEKER YÜKLEMEM BU ARA AKINTI PROBLEMİMDE VAR ENFEKSİYON BENDE DE OLABİLİR BELKİ AMA YANNMA YOK

kızlar benimde akıntım var bende dün yaptırdım şeker testini daha sonuçları almadım inşallah bi sorun çıkmaz valla hap içmekten bıktım hem kan ilacı hem vitamin hem bu akıntı için çooook zormuş çok ama değer benim kızlarıma allah hepimizi kurtarsın sağlıklakucağımıza almayı nasib etsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

gecmiş olsun!!

benimde perşembe şeker yüklemesi yapılıcak...saat 17 gibi çağırdı dr. açmı gitmeliyim??? bebeği iri olan varmı? benimki 2 hafta önden gidiyomuş :)))

Benimde şeker testim haftaya bugün (11.12) benim bildiğim sabah aç karınla gidiliyor.Yani beni öyle çağırdı hastane.

Bende bugün şeker testi yaptırdım yarın sonuç alacağım. Sabah aç karnına gidiliyor. Önce açlık kan şekerine bakmak için kan alıyorlar sonra yüklemeyi yapıp 1 saat sonra yine kan alıyorlar. Ama bana glukoz sanırım ağır geldi, midem bulandı ve başım döndü, nerdeyse bayılıyordum. Yatırdılar ve 1 saati yatarak beklemek zorunda kaldım. Umarım sonucum iyi çıkar...

X