Kızlar sanırım hamileyim!!

ezgimm87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
141
3
Daha adetime 3 gün var,az önce test yaptım ve 2. Çizgi çıktı :)) tam kırmızı değil pembe ama net belli:) çok şaşkınım çıkmaz diye düşünüyordum. Dün kahverengimsi bi akıntı geldi,adet oldum sandım ama yok, adet sancısı çekiyorum 2 gündür ama hiç bişey yok. Bi de göğüs ağrım var o kadar. Sizce doktora gitmek için erken mi biraz daha bekleyim mi?

anlattığınıza göre hamile olduğunuzu düşünürüm. üstelik yaptığınız test de bunun en belirgin kanıtı. tam emin olmak için sağlık ocağında test yaptırabilirsiniz. hayırlısı olsun. sevgiler

ikinci çizgi silikte olsa pozitif olarak kabul ediliyormuş sitede hamile arkadaşların paylaştıkları test fotoları var ordan bakın bence hamilesiniz hayırlı olsun

adet belirtilerinden başka belirti yaşadınızmı bu süre zarfında hayırlı olsun bu arada

cook sevındım:) bı kan test yaptır aıle hekımlıgınde bence

Teşekkür ederim:)) baktım sitedeki test fotoğraflarına benziyor:)) durdukta daha koyulastı. Belirtilerimin en başında sarı akıntı vardı,uzun sürdü bu akıntı,bi de göğüs ağrısı.normalden biraz daha fazlaydı. Dün de kahveyle pembe arası bi akıntı geldi o kadar. 2 gündür süren,adet olacakmışım gibi bi ağrı var karnımda. İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu,hepinizin karnı bebiş dolsun!

Canım hayırlı olsun ama hemen doktora git bence kahverengimsi akıntı için progestan verebilir sana.. O adet olucakmış gibi olan agrı çok normal rahşm buyudukce 7. 8. Haftaya kadar devam ediyor :))) hadi hayırlısıyla saglıkla gelsin inşallah..

Merhaba arkadaşlar! :) dün doktora gittim,beta hcg 382 çıktı,daha çok küçük dedi kesesini göremeyiz dedi doktor.haftaya tekrar gidicem. Kahverengi lekeler de azaldı çok şükür. İnşallah Allah herkese bu duyguyu tattırır, çok tatlı heyecanlar :)

X