kızlar sanırım ara kanama lütfen yardım...

sleepy80

hoşgeldin canım oğlum..
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
2.201
0
kızlar merhaba,
son adet tarihim 15 eylüldü,yani bu sıralar yumurtlama dönemim.ama az önce kanamam oldu,sanki tekrar adet oluyormuşçasınada kasık ağrım var.bu nedir anlamadım.daha öncede ara kanama yaşamıştım ama bu kadar yakın değildi.
bilgisi olan varsa yada böyle birşey yaşayan,paylaşırsa sevinirim.umarım kötü birşey değildir:KK43:(((

kızlar merhaba,
son adet tarihim 15 eylüldü,yani bu sıralar yumurtlama dönemim.ama az önce kanamam oldu,sanki tekrar adet oluyormuşçasınada kasık ağrım var.bu nedir anlamadım.daha öncede ara kanama yaşamıştım ama bu kadar yakın değildi.
bilgisi olan varsa yada böyle birşey yaşayan,paylaşırsa sevinirim.umarım kötü birşey değildir:KK43:(((

Merhaba canım..sanırım bu ara kanama dediğin problemi bende şu an yaşıyorum..Benim son reglim 13 eylül dü.Dün yani 30 eylülde regl sancıları belirtileri ile beraber regl oldum.vee çok ama çok şaşırdım.hayatımda ilk defa böle bişey oluyor çünkü..benim normalde hep her ay 5-6 gün önce reglim gelir ama bu kadar hayatta olmadım..bu durumda ayda iki kez olmuş oluyom baksana..Ki 13 eylüldeki regli durumunda iken rutin dr kontrolüm vardı herşey çok güzel ve normal çıktı..dr um da artık çalışmalara başlayın demişti..bizde çok sevindik ve reglim bitincede bu ay çok sıkı çalışmıştık..ama bu durum olunca çok şaşırdık tabi..
Buarada son durumun ne adet kanaması iyice geldimi?

slm canım bende diğer sayfada gördüm senin yazını oraya yazdım.regl değilmiş canım benimki.gittim doktora acaba kistmi diye şüphelendi ama bir sorun yok.yumurtlama çatlaması olabilir dedi.bu tarz ara kanamalar bazı kadınlarda olabilirmiş.şimdi kanamayı kesmek için ilaç kullanıyorum,bırakınca normal regl mi gününde olucam inşallah.zaten benim az bir kanamaydı,muayenede biraz arttı.bu ayda tutmadıysa,artık bakalım ilaç falan vericek çatlatma iğnesi falan olucam.yani zorlu süreç başlıyor olucak:KK43:( seninkide belki böyle bişeydir canım bi doktora görün istersen..

kızlar benimde yumurtlama günlerimde özelliklede ovulasyon günümde olur ama benimki kanama olarak değil yumurta akı gibi akıntıyla beraber kahverengi bi lekelenme olur yumurtlamadan dolayı olduğunu daha önnce duymuştum o yüzden önem vermedim ben mesala dünde oldu takvime göre ovulasyon günümdeydim akıntıda bunu gösterdi zaten sizinki adet kanaması gibi mi oluyor?

yok canım benimde çok az bir kanama,regl gibi değil yani.içimi rahatlattın demek olabiliyormuş böle şeyler...

kızlar merhaba,

slm canım bende bu ay böyle bişey yaşadım internetten arastırırken senin yazını gördüm benimde ocak 16 da regl oldum 22sinde bitti yumurtlama günümde yani ocak'ın 30unda çalışma yaptık ertesi gün kanamam oldu adet gibi degildi doktora gittim yumurtlamadan kaynaklı olabilir ara kanamadır dedi ama ben 6.yılıma döndüm hiç böyle bişey yaşamamıştım çok şaşırdım,ne düşüneceğimi şaşırdım acaba adet mi oldum diyede şüphe ediyorum kafam çok karışık... :KK43: normalde regl aralığım 21 gün subatın 13ünde regl olacaktım ama olmadım... sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim...bebğimizin olmasını çok istiyoruz inşallah hamileyimdir Allahın izniyle 4 gün geçti ama test yapmaya korkuyorum gögüslerimde bi hassasiyet hissediyorum ama psikolojik de olabilirmi acaba...!!!

X