Mutfak Dekorasyonu Kızlar Sandro Moreno Çay Takımları deneyen duyan varmıı??

dygclk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2020
13
12
41
Hepinize merhaba arkadaşlar.. Bu marka hakkında çok şık çok kaliteli olduğu söyleniyor..
Varmı kullanan hanımlar? Çay setleri , bardağı ve çay tabağı tasarım ürünlermiş.

Hepinize merhaba arkadaşlar.. Bu marka hakkında çok şık çok kaliteli olduğu söyleniyor..
Varmı kullanan hanımlar? Çay setleri , bardağı ve çay tabağı tasarım ürünlermiş.
Durumunuz varsa ürünleri hos ben daha önce görmüştüm. Yarı yarıya fiyatına aynı ürünleri de bulabilirsiniz elbette. Pasabahcenin avm magazasında da cok güzel seyler oluyor.

Durumunuz varsa ürünleri hos ben daha önce görmüştüm. Yarı yarıya fiyatına aynı ürünleri de bulabilirsiniz elbette. Pasabahcenin avm magazasında da cok güzel seyler oluyor.
Teşekkür ediyorum fikriniz için.. Fiyat olarak ilk bende biraz yüksek buldum ancak misafirlerim için şöyle şık bir takımım olsun diye düşündüm çünkü; tepside ve sunumda ürün kaliteli olunca gerçekten daha keyifli oluyor.. Karaca veya Sandro Moreno almayı düşünüyorum.. Bakalım kısmetimizde hangisi olacak sizle paylaşırım inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…