kızlar sağ göğsümün altı deliniyor sanki..YARDIMMMMMMMMMMM

kayra42

hayatımın aşkı 3 erkek:))
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
4.090
7
kızlar 29 haftalık yada doktor tabiriyle 30 haftalık hamileyim.midemden sağ göğsümün kenarına kadar bir ağrı var.başlarda azdı ama haftam büyüdükçe ağrıda artıyor.iki doktorumada sordum birşey olmaz diyorlar.ama bu mide ağrısı değil.hele sağ göğsümün altı mahvetti resmen deliniyor.ve sırtımın sadece sağ tarafı.bu nedir?yada önerisi olan varmı?

canım bende de oluyor bu diycem ama benimkinin nedeni belli 39 haftalık hamileyim bebeğim çok büyüdüğü için artık ayaklarını kaburgama dayıyor ve ve ne hareket edebiliyorum ne yatabiliyorum genelde sağ tarafıma oluyor benimde seninde bebeğin o tarafa toplanıyor olabilir yada mideni sıkıştırıyor olabilir geçmiş olsun

bende hamileyken öyleydi sanki delinecek gibi sabit bi ağrı olurdu doktorum baktığında bu ağrının normal olduğunu çünkü bebeğimin başını oraya dayandığını söyledi ama biraz dayan bebek doğum kanalına girince geçiyor

canım aynı sey bende de var özellikle fazla oturunca oluyor benim drum bana kas ağrısı yada kas tutulması olabileceğini söledi

bende hamileyken öyleydi sanki delinecek gibi sabit bi ağrı olurdu doktorum baktığında bu ağrının normal olduğunu çünkü bebeğimin başını oraya dayandığını söyledi ama biraz dayan bebek doğum kanalına girince geçiyor

inşallah canım ya.zamanında sağlıkla gelsinde gerisi boş

X