Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kızlar saçlarım çok kötü

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

dreamer22

Ol de Olsun ALLAH'IM...
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
582
4
kızlar bu konunun yeri burasımı bilmiyorum ama lütfen okurmusunuz saçımı çikolata kahveye boyatmak istiyorum ama organik boya kullanmak istiyorum.... kızlar PHYTO saç boyası kullanan var mıı memnunmusunuz bende artık kendimde değişiklik istiyorumm saçımı dahA önce hiç boyatmadımm ama saçlarımın şuanki hali çok yıpranmış hiç başedemiyorum hiçbir modeli yok o kdar kötü bi haldeki bende rengini değiştirmek istiyorumm hem rengi değişirken hemde onarılsınlar istiyorummm bu yüzden organik boyayla boyatmak istiyorum sizce phyto iyi bi seçimmi kızlar lütfen bilen varsa fikrini söliyebilirmi :26: napıcama bi türlü karar veremedm sırf saçlarım yüzünden hiç genç kız gibi hisssedemiyorum organikk boya kullanan var mııı bana da tavsiye edermisiniz memnun olduklarınızdann lütfen kızlar beklicem fazla vaktm kalmadı okullarda açılıcak ztnn o zamana kadar bir değişiklik yapmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…