Dudak Makyajı Kızlar resimdekine yakın bir parlatıcı ya da ruj arıyorum yardım! :)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
La bunda parlatıcı vard aben mi göremiyom ? bilmiyorumkismile
Bu aynı benim soğuktan çatlayan dudaklarımın haline benziyor. .
Karı uyanmış çekmiş duduşlarının fotosunu sende bişey vr sanmışsın zannımca :nazar:

hayır canım resmin tamamını koyamadım ama full makyaj var yüzünde.dudaklara da birşeyler uygulanmıştır elbet.zaten bu sene bu tip çok açık renk rujlar ön planda tvde hep öyle görmekteyim:)

ama benim dudaklarım kendinden koyu renk yani bundan 2 kat daha koyu bir pembeliği var herkes ruj sürdüm sanır.ben de böyle açık renk dursun istiyorum o yüzden sormuştum.ben nemlendirici sürdğümde koyu bi pembe halinde görünüyor bu şekilde değil.ama gözler ağırlıklı makyaj yapıldığında bu şekil doğal bir görünüm elde etmek istiyorum hepsi bu.tavsiyeler için teşekkürler yine de.:)

günışığı guerlain,mac,lancome ve diğerleri başlığı içinde istediğin gibi çoookkk ruj ve parlatıcı var bir bak istersen

ama benim dudaklarım kendinden koyu renk yani bundan 2 kat daha koyu bir pembeliği var herkes ruj sürdüm sanır.ben de böyle açık renk dursun istiyorum o yüzden sormuştum.ben nemlendirici sürdğümde koyu bi pembe halinde görünüyor bu şekilde değil.ama gözler ağırlıklı makyaj yapıldığında bu şekil doğal bir görünüm elde etmek istiyorum hepsi bu.tavsiyeler için teşekkürler yine de.:)

hmm anladım o zaman canım nude glossları tercih edebilirsin

kullanman gereken sey en once lip primerleri..soyleki once kendi dudak rengini öldüreceksin..ondan sonra bu ton için mac underage gloss deneyebilirsin yada mac creme de nude ruj

yaa kızLarr 1oo mesajım oLmadıqı içiN FoTo koyamıyorum ama aLbümümdeki ve awaTarımdaki kızınn Rujunun renqini arıOyrum buLursanız acaiP sevincemmm :ecrin_bebek:

X