Aile Planlaması kızlar rahim içi yara yaktıran varmı aranızda

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

enesibel

2 prens annesi
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2012
1.228
2
37
spral taktırtmak için dogumdan sonraki adetimin gelmesiyle hemen dogum yaptıgım doktora gittim ve spral taktırcagımı söyledim muayene actırdım ve catal muayenesine alıp bi demir sokup baktı yaran var senin dedi bide sinir testi galiba parca aldı 1 hafta sonra adetin bitince gel dedi neyse aetim bitti ve gittim kızıgın bi demirle gercektende yaktı kötü kokular ve duman cıkıodu ama ben hissetmedim çünkü uyuşturdu.
neyse gel gelelim konuya bugün yaktıralı 14 gün oluyo tam iki hafta ve sulu kan geliyor 14 gündür .
oysa ben gittgimde adetim bitip temizlenip gitmiştim
doktor sadece bana 20 gün eşinle beraber olma yara iyileşşşin dedi ve fitil verdi biokadin diye
sizdede altınıza işemişiniz gibi sulu kan geliormu :2::2::2:

Çok geçmiş olsun sulu kan yaraya bağlı olabilir kontrolden geçmeniz iyi olacaktır

iyi de canım o kadar koku ve duman geldiyse yaran büyüktü demek büyük yaralar yakılmaz dondurulur bende yara yaktırdım ama benim yaram çok büyük değildi ne koku ne duman hiç bişey olmadı bence sen başka bi doktora daha basit bişey değil bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…