Pudra, Fondöten, Kapatıcılar !!kızlar pudra/fondöten konusunda yardımcı olurmusunuz bana =//

shekercix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
617
0
kızlar mineral pudra yada fondoten almak istiyorum ama kararsız kaldım... :44:
öncelikle yüzüm pürüzsüz deil. pek sivilcem yok1-2tane çıkıyo ama lekeleri izleri var. şuan roaccutane muadili bir ilaç kullanıyorum zaten ama daha baslarındayım tabi,yani anlıcagınız pürüzsüz bi cilt uzak daha bana

daha önce jane iredale pudra kullanmıstım pek kapamıodu yada koyu tonmu seçtm bilmiorum eczanede denerken bol bol sürdüm heralde die çok güzel kapamıstı ama alıp kulladıktan bi süre sonra okdr da kapamadgnı farkettim , çok sürüncede çok ton farkı oluodu çnkü..
kızlar sizin önericeginiz ürünler neler acaba? mineral ürünler istiyorum. hatta mümkünse tek 1 ürün günlük makyaj için idare etsin istiyorum.
geçenlerde fresh mineralin fondoteni üzerine pudrasını sürdüler çok güzel oldu ama 2si pahalı olur suan için.. zorlasam alırım ama hem sıkışmak istemiyorum hemde tek ürün yetsin görünümü düzgünleştirsin istiyorum. yardımcı olurmusunuz lütfen bana

benimde cildim seninki gibi canım gerçi artık bitirdim kullanmayı ilaçları yeter artık dedim :d
Şu an L'oreal ın true match fondotenini kullanıyorum çok memnunum catherine arley pudraylada tamamlıyorum makyajımı.
Pudra inanılmaz güzel! hem 5 lira gibi çok uygun bir fiyatı hemde çok kaliteli ^^
öneririm yani

barbara bortu önerebilirim. geçenlerde aldım fondötenini krem gibi resmen sürünce farkediceksin yağlı göstermiyor bir de iyi kapıyor cildi. pütür pütür bir görünüm de yapmıyor. bende de fazla sivilce yok ama izleri çok.. inan memnun kalırsın

İlacı ben de kullandım. Sana tavsiyem bu dönemde fondöten falan kullanma. Zaten ilacı bırakınca cilt kendini yavaş yavaş toplayacak. Şu an yoğun bir tedavi sürecin var bir de kozmetikle cildini yorma. -Bence- tabi.

Bir düşündüm de aslında çok haklısın,direkt marka isimleri verdim ben ama ilaçları kullanırken ben de hiç birşey kullanmıyordum fondoten vb.
biraz sabır gerekiyor sanırım ^^

Bir düşündüm de aslında çok haklısın,direkt marka isimleri verdim ben ama ilaçları kullanırken ben de hiç birşey kullanmıyordum fondoten vb.
biraz sabır gerekiyor sanırım ^^

Kesinlikle! Çok zor bir süreç bu. Bütün vücut değişiyor, kuruyor, dökülüyor. Biraz sabredip cildin kendini toplamasını beklemek gerekiyor. Ben saçımla örterdim hep yüzümü. Hatta "sırf saç insanı" diye dalga geçerlerdi. :)) Ama geeeeçti, giiiiitti! Şimdi görenler cildime inanamıyor. Sırrını söyle vs diyor. Ama sırrım belli! "Sabretmek" :)

öncelikle teşekkür ederim kızlar ilginiz içinn
aslnda haklısınız hiç bişey kullanmamak daha iyi herzaman ama , işte arada bi gerekiyor gerek moral için olsun , gerek girilen ortamdan dolayı insan bi hoş olmak istiyor..
zaten kozmetik ürünleri bıraktım artık pudra ve fondöten de .. normal bi fondöten i yüzüme sürdüğümde hemen aksamına sivilce çıkarırdı yüzümde.. mineralde öle bi sorun yaşamamıştım. tamamı doal maddelerden minerallerden üretilen ürünler.. cilt sorunlarına da pozitif yönde etkileri var die biliyorum..
gözenekleri falanda kapamadıgı için öle bir ürün kullanırsam zararı olmaz heralde die düşünmüştüm ama.. :26:
bide bugün fresh mineral in ürünlerini %20indrimli satan bi site buldum nette. normalde 95 gibi bi fiyatı vardı orda 75e görnce alayım demiştim ama bilemedim şimdi :44:

ürünleri aldım kzılarr youngblood toz fondöten pudra fırça göz kalemii hemde çokk uyguna geldi şansıma kampanya varmış oooohh
teşekkürler kızlarr konu kapatılabilir :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…