Kızlar Pp resim koysam bana fikir verirmsnz

Ebrurumeysa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
46
18
28
Kızlar mrb 29 bitti Eylül'de 30 olcam ben çok özgüvenliydim çok kendimi sever beğenir cıvıl cıvıldım saçlarımı kısacık bi kestim bide o yüzden ağladım yüzüm çok çirkinleşti önceden kıskanç değilken şuan şaka gibi eşimi kıskanır oldum çevredeki kızlar çok güzel geliyo gözüme önceden ben özgüvenimden dolayı hiç rahatsız olmazdım başarıya odaklı aynada giyinen süslenen ve yakıştıran biriyken şuan hiç bişe yakışmıyo insandan maymuna döndüm burun ameliyatı dudak hiç düşünmedim doğal halimle çok mutluydum şuan burun dudak düşünür oldum eşimede belli eder oldum kıskançlığımı sanırım bu durum geçmiyo bu ay online terapi günüm var ama işe yarayacğını sanmıyorum

sadace bi saç kesiminden sonra kendni nitye kötü hissettin peki kaynak çıt çıt falan kullan bu değil sebep kocanın farklı bır davranışımı oldu
Eşim diyoki saç kaynak alırız bu ay 15 bin TL 300 adet saç kaynak alıcam diyo oda bana karşı gayet iyi ama dışarı çıkıyoruz güzel uzun saçlı bebek gibi kızlar var bende onları görünce eşimle kavga etmek istiyorum bende aynı maymunlara benzedim kendimi yetersiz hissediyorum normalde çok özgüvenli ve güzel hissederdim öyleydim de adam bişe demiyo bana onluk bişe değil aslında

Eşim diyoki saç kaynak alırız bu ay 15 bin TL 300 adet saç kaynak alıcam diyo oda bana karşı gayet iyi ama dışarı çıkıyoruz güzel uzun saçlı bebek gibi kızlar var bende onları görünce eşimle kavga etmek istiyorum bende aynı maymunlara benzedim kendimi yetersiz hissediyorum normalde çok özgüvenli ve güzel hissederdim öyleydim de adam bişe demiyo bana onluk bişe değil aslında
ya senı seçmiş eşeğin aklına karpuz kabugunu sokma sende duşunu al saçına kaynagını al tırnagını yaptır kendine bak makyaj yap kocandan geçtim önce sen aynadakı kadını sev birşeyin üzerine koşarsan, kaçar

ya senı seçmiş eşeğin aklına karpuz kabugunu sokma sende duşunu al saçına kaynagını al tırnagını yaptır kendine bak makyaj yap kocandan geçtim önce sen aynadakı kadını sev birşeyin üzerine koşarsan, kaçar
Belli etmemelimiyim sizce bu kıskançlığı sizce nasıl davranmalıyım mesela önümüzden güzel biri ğeçiyo normal önceki gibi bişey yokmuş gibimi davranmalıyım

Siz geçen de konu açmıştınız. Bu kadar kısa sürede değişmeniz mümkün değil. Ben önceki halinizi ve yeni halinizi merak ediyorum cidden. Açıkçası büyük bir değişiklikten ziyade içsel bir sıkıntı yaşadığınızı düşünüyorum.
Valla işte bu konuya çok taktım bişe içimden ğelmiyo zorla makyaj yapıyom zaten dışarı çıkmıyorum bugun sadece sınav kağıdımı çıkartmak için dışarı çıktım eşimin izni var bu ay 20 gün o bile ölüm gibi geliyo hiç içimden ğelmiyo memlekete gitmek bile istemiyorum Allah aşkına birden iyiyken özgüvenliyken bu şekle girmek çok saçma gerçekten bende anlam veremiyorum önceden gezmeyi çok severdim şuan iki aydır dışarı çıkmadım bugun hariç bide pazar günü sınavım var kpss

Birden bire neden çirkinleşesiniz?
Biri bir şey mi söyledi, bir olay mı yaşadınız?
Bir sabah kalkınca başka birine dönüşmüş olamazsınız.
Odak noktanızı değiştirmeye çalışın, çalışma durumu ya da meşguliyetleriniz nedir bilmiyorum ama şuan kendinizle ilgili bir karar vermeyin bence.

Birden bire neden çirkinleşesiniz?
Biri bir şey mi söyledi, bir olay mı yaşadınız?
Bir sabah kalkınca başka birine dönüşmüş olamazsınız.
Odak noktanızı değiştirmeye çalışın, çalışma durumu ya da meşguliyetleriniz nedir bilmiyorum ama şuan kendinizle ilgili bir karar vermeyin bence.
Şuan sadece bu durumu kabullenip hiç bişe yapmak istemiyorum sadece evde kalmak istiyorum çalışıyordum işten çıkmam gerekti bu hafta sınavım var

Kızlar mrb 29 bitti Eylül'de 30 olcam ben çok özgüvenliydim çok kendimi sever beğenir cıvıl cıvıldım saçlarımı kısacık bi kestim bide o yüzden ağladım yüzüm çok çirkinleşti önceden kıskanç değilken şuan şaka gibi eşimi kıskanır oldum çevredeki kızlar çok güzel geliyo gözüme önceden ben özgüvenimden dolayı hiç rahatsız olmazdım başarıya odaklı aynada giyinen süslenen ve yakıştıran biriyken şuan hiç bişe yakışmıyo insandan maymuna döndüm burun ameliyatı dudak hiç düşünmedim doğal halimle çok mutluydum şuan burun dudak düşünür oldum eşimede belli eder oldum kıskançlığımı sanırım bu durum geçmiyo bu ay online terapi günüm var ama işe yarayacğını sanmıyorum
Kendinizle uğraşmaktan ziyade az gözlerinizi etrafınızda dolandırsanız böyle gereksiz uğraşlarla canınızı sıkmazsınız. İnsanın kendini sevmesi hayatı ve hayatında yer verdiklerini sevmesidir, bu sevgi de dış görünüş ile olmuyor.

bence kayglı bağlanıyorsunuz bişeyler kaygılarınızı tetiklemiş bana öyle geldi kaybetme korkusu sarmış
Zaten onunda beslendiği benim özgüvenimin düşüklüğü farkediyorum saç alırız falan filan der ama içten içe de beslenir çünkü biliyo benim kafama koyduğumu başardığımı özgüvenli oluşumu bu halim le onun önüne yem vermiş oluyorum iyice kendini bişe sanacak şuan bu halimle bile acınacak haldeyim

Zaten onunda beslendiği benim özgüvenimin düşüklüğü farkediyorum saç alırız falan filan der ama içten içe de beslenir çünkü biliyo benim kafama koyduğumu başardığımı özgüvenli oluşumu bu halim le onun önüne yem vermiş oluyorum iyice kendini bişe sanacak şuan bu halimle
geçecektir zamanla odak noktanı değiştir kendine meşgale bul kocanı kıskanmaktan başka evden çık alışveriş yap hobin olsun zamanını evde öldürme mesela kütüphanede çalış sınava gireceksen ne sınavı bılmıyorum ama

Şuan sadece bu durumu kabullenip hiç bişe yapmak istemiyorum sadece evde kalmak istiyorum çalışıyordum işten çıkmam gerekti bu hafta sınavım var
Neyi kabulleneceksiniz? Bu bile sıkıntılı bir cümle.
Sanki normal bir insanken bir uzvunuzu kaybedip engelli olmuşsunuz.
Sağlıklı düşünmeniz lazım ilk önce.

Zaten onunda beslendiği benim özgüvenimin düşüklüğü farkediyorum saç alırız falan filan der ama içten içe de beslenir çünkü biliyo benim kafama koyduğumu başardığımı özgüvenli oluşumu bu halim le onun önüne yem vermiş oluyorum iyice kendini bişe sanacak şuan bu halimle bile acınacak haldeyim

Iliskiniz normal ve saglikli degil ondan bu haliniz okurken ben de bi sac kesimiyle bu hale gelmeyeceginizi dusunuyordum asil neden esiniz ve iliskiniz

X