Kızlar pozisyonda bir ben mi zorlanıylrum

Seznlerolmus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
6
0
24
Kızlar 1 senelik evliyim çocugum yok 5-6 ay sürecinde psikolojik korkularım yüzünden ilişkiye giremedim tedavi oldum hani eşimi itiyordım hiç izin vermiyordum şimdi atlattım sayılır ama şöyle anlatıcam kadının üstte oldugu pozisyonda asla yapamıyorum hiçbir şekilde kasma yok otururken sanki orda bir yara var oraya zorluyor gibi hissediyorum yani gerçekten acıdan uyuşuyorum
misyonerde istemsizce kasılıyordum ama dogyy pozisyon çok rahatım giriş yaparken hiç acı vs olmuyor misyonerde ve kadının üstte oldugu pozisyonda giriş yaparken çok acı oluyor bu durumu nasıl aşabilirim bir de dogyy pozisyonunu yeni denemeye başladım bundan önce misyoner deniyorduk ama kastıgım için hepsi girmiyordu bu yüzden çocuk olmama sebebi olabilir mi yarısı girse de içime boşalıyordu

öncelikle psikolojik korkularınızı yendikten sonra biraz birbirinize süre tanıyın ilişkiden zevk almayı öğrendikten sonra çocuk yapın. sonra aranızdaki ilişki yıpranır emin olabilirsiniz. yani sağlıklı bir ilişki süreciniz olduktan sonra çocuk yapmayı deneyin. pozisyon ile çocuk konusunun bir alakası yok

İçine boşalıyorsa ve bir sağlık sorunun enfeksiyon gibi problemin yoksa bebek olabilir ama istiyorsan belinin altına yastık koyabilirsin daha rahat ettiriyorum umarım yardımcı olmuşumdur herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalın

Ön sevişme sırasında felaket zevk alıyorum ama penis vajen birlikteliği olunca ilk zevk alıyorum sonra acıya dönüyor o sertlik artınca

Peki kayganlaştırıcı kullanmak engel olur mu viaxi diye bir marka kullanıyorum genelde kullananlarda öyle bir engel olmadığını duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum

Su bazlıysa engel olmaz hatta daha iyi olur dediler bana su bazlı olmasına dikkat ederek kullanıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…