Kızlar pcos önerilerinizi alayım mı ?

melaxse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
113
16
28
Merhaba kızlar 5 aydır bebek deniyoruz olmuyor adetim aşırı düzensiz olmuyorum genel olarak ve pcos hastasıyım troidlerimde çalışmıyor bebek istiyorum 75kiloyum doktor 6-7 kilo vermen gerek dedi başka ne yapabilirim.Spor sağlıklı beslenme tamam ama artık her ay ümitlenmek istemiyorum önerilere açığım

Merhaba kızlar 5 aydır bebek deniyoruz olmuyor adetim aşırı düzensiz olmuyorum genel olarak ve pcos hastasıyım troidlerimde çalışmıyor bebek istiyorum 75kiloyum doktor 6-7 kilo vermen gerek dedi başka ne yapabilirim.Spor sağlıklı beslenme tamam ama artık her ay ümitlenmek istemiyorum önerilere açığım
Yumurtlama zamanınızı bilemezsiniz regl düzenimiz olmadığı sürece . Ovülasyon testleri deneyebilirsiniz ama pcoslu kadınlarda bazen hatalı gösterebiliyor. Hamilelik için yumurta takibini doktorda yaptırabilirsiniz. Yumurtanız büyümüyor ya da kiste dönüşüyorsa da yumurta büyütme hapı ve çatlatma iğnesi yaptırarak hamile kalmayı kolaylaştırabilirsiniz.

canım inositol içerikli folik asit başla

X