kızlar pazar gunu ceyızımı almaya geliyorlarr!!

simgeart

bebeğim sıkı tutun annene
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
469
1
yaa cok heyecanlıyım kızlar pazar gunu ceyızımı almaya gelcekler nası oluo hıc gormedım bılmıorum bılen paylasabılırmı benımlee kaydirigubbakcemile5

geliyorlar bi kamyonla kardeşin sandıga oturuyor sandık parası alıyo yüksek bi rakam ucuza gitme..
sonra kapıya gelince sandık birde kapı parası alırsınız zaten evi erkek tarafı temizlemiştir umarım:)benimki pistide:))kız tarafı kalablık olur yıkanır yerleştirilir erkek tarafı öglen yemöek falan getirir umarım:))
işte böyle sonra dügüne kadar erkek o evde yatar ama sakın yatak odasına yatıorma koltuk neyine yetmiyor bozmöasın etrafı...mutluluklar canım..

ay canım ya hayırlı uğurlu olsun..:1hug:.
aynen ECRıNıN dediği gibi canım..bende sandık yok benim kardeşim abla ben neye oturucam diyorkaydirigubbakcemile3evde sonradan çok yer kaplıyor die almak istemedim ama annem ısrarla sandık alalım diyor...
temiz eve giden eşyalarını yerleştiriceksin güzel güzel biticek işte....mutluluklara.s.

canım düğüne kadar erkek o evde yatar demişsin..ilk defa duyuyorum...nerelisin tatlım sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…