Kızlar Parfüm Önerin Bana

mformomdata

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
1.153
1.128
Ben şöyle mis gibi ferah kalıcı ama çiçeksi bi koku arayışı içerisindeyim. Genelde beğendiğim parfümlere baktığımda içeriğinde mutlaka yasemin, portakal çiçeği oluyor size de fikir olması açısından . Ama şöyle kalıcı insanın ne hoş koku diyeceği bir koku arıyorum şekersilikten uzak ve baharat kokusu da hep rahatsız eder beni o yüzden içinde ağır baharat notası olmayan tertemiz bi koku arıyorum.ARMANİ MY WAY kullandım ve aşık oldum o tür ama yayılımı güçlü bir koku istiyorum.

Eklentiler

• IMG_2386.jpeg
    IMG_2386.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 27
Ben şöyle mis gibi ferah kalıcı ama çiçeksi bi koku arayışı içerisindeyim. Genelde beğendiğim parfümlere baktığımda içeriğinde mutlaka yasemin, portakal çiçeği oluyor size de fikir olması açısından . Ama şöyle kalıcı insanın ne hoş koku diyeceği bir koku arıyorum şekersilikten uzak ve baharat kokusu da hep rahatsız eder beni o yüzden içinde ağır baharat notası olmayan tertemiz bi koku arıyorum.ARMANİ MY WAY kullandım ve aşık oldum o tür ama yayılımı güçlü bir koku istiyorum.
Chloe love story kullanıyorum

Tam benlik gibi duruyor şimdiye kadar 4-5 parfüm denedim içeriğine baktığımda hep klasik yasemin portakal çiçeği notası oluyor 🤍🌸

VS bombshell nasıl?
Yne ferah ve kalıcı bi koku mu? Birkaç yerde daha görmüştüm önerisini.
onun orjinalini kullanmadım hiç. dediğim gibi zara muadilini kullandım. aman aman kalıcı değil. gün içinde ben 2-3 kez tazeliyorum. ama ucuz olduğu için çok önemli değil jdkfm kokusu da gayet güzel.
içeriği böyle

Eklentiler

• IMG_2392.png
    IMG_2392.png
    340,5 KB · Görüntüleme: 18
X