Kızlar ovulasyon testimi yorumlar mısınız lütfen 🙏

GamzeIn

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
126
26
25
Merhaba kızlar ben yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyorum ama nasip olmadı.Doktor pko teşhisi koydu bu ay ilk defa ovulasyon testi denemeye karar verdim testlerimin görüntüsü ekleyeceğim 13 Mart'ta yani bugün yaptığım testte ilk 3 4 dakikada ikinci çizgi bu kadar belirgin deildi az önce öylesine baktım ve baya koyulasmis gibi sizce beklediği için mi böyle olmuştur yoksa ben acele edip tam bakmadım ve testim pozitif olabilir mi biraz uzun yazdım kusuruma bakmayın ama sizin fikirlerinize ihtiyacım var

Peki sen şuan hala takip ediyomusun?
Veya şuan kaçıncı gunundesin takibin ?
Adet dongun nasıl bide ?
Hani adetine daha varsa devam et dicektim belki sende tekrar yumurtlama görürsün ihtimalin artar diye
Adetime daha çok var 12. Günümdeyim adet biter bitmez başladım teste. Adet dongum normalde duzenliydi Aralık ayından sonra bozuldu

Bu ay biraz umutluyum ama yine kırılacagim gibi hissediyorum karışık duygular içerisindeyim diğer aylar hep göğüs hassasiyeti ağrılar falan olurdu bu ay hiç ağrım falan yok inşallah olur bu sefer
Valla bu göğüs hassasiyeti veya ağrı durumu bende hiç olmuyo adete başladığımdan beri hic göğüs ağrısı falan yaşamadım onun için belirti diye onu bulamıyorum kendimde

Bu ay biraz umutluyum ama yine kırılacagim gibi hissediyorum karışık duygular içerisindeyim diğer aylar hep göğüs hassasiyeti ağrılar falan olurdu bu ay hiç ağrım falan yok inşallah olur bu sefer
Mesela normalde benim sadece adetim gelir gelmez ilk gün birazcık karın ağrım olur o kadar Ama bu ay 11 Mart'ta deisik bı ağrı girdi vücuduma hem bel hem kasik zaten 13 ünde yumurtladim ve ağrı dün daha da siddetlenmisti dünde pik gördüm testte ve hala devam ediyo bilmiyorum artık bende ne dusunecegimi şaşırıyorum bazen

Yumurtlama günün olduğu için ağrın oldu muhtemelen inşallah hamilelik testinde de pozitif görürsün çok fazla düşünmemeye çalış strese sokma kendini inşallah tutunur

Mutlaka haber vericemGüzel müjdeli haberler verebilmek umuduyla
Arkadaşlar selam benim testleri de yorumlar mısınız bu kadar 3-4 gün boyunca çift çizgi Çıkması normal mi ? Bugün de çatlamış sanki dimi lütfen yorum yazar mısınız

Eklentiler

• BF030B5A-A044-4ADC-961D-2792F8F30EF6.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 35
  • 3BEA6E59-7E66-4941-926C-1963357B9A1D.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…