Kızlar ovulasyon testime bakarmısıniz

hayalhatun3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
40
2
21
Kızlar benim 7nci gün pik olmamıs dime ben anlamıyorumda bu testen yardımci olurmusunuz yapmaya devam edeyim dime teste niye 8nci gün hiç çizgi yok 9 ncu gün var anlamadım.aydınlatırmısıniz beni lütfen

Eklentiler

• IMG_20240929_191924.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar benim 7nci gün pik olmamıs dime ben anlamıyorumda bu testen yardımci olurmusunuz yapmaya devam edeyim dime teste niye 8nci gün hiç çizgi yok 9 ncu gün var anlamadım.aydınlatırmısıniz beni lütfen
Canım daha pil olmamış iki çizginin de aynı koyulukta olması lazım örnek ekliyorum bunun gibi

Eklentiler

• IMG-20240711-WA0018.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 20
Silik çıkabilir sen ona takılma önemli olan iki.cizginin aynı koyulukta olması. Yapmaya devam et. Zaten düzenli adet görüyorsan genelde muhtemel reglden 14 gün öncesine denk geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…