Kızlar övulasyon testime.bakar mısıniz?

keug0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
2.292
2.433
25
Kizlar selam bugun adetle beraber 15.gün takvime gore yani yarin cumartesi yummurtlama gozukuyor bugunde gebelik yuksek fakat benim ovulasyon testi hep ayni gidiyor hic koyulasmiyor yumurtam catlamiyor olabilir mi kafam cok karisti bilmiyorum

Eklentiler

• 20230106_224529.jpg
    20230106_224529.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 48
Kizlar selam bugun adetle beraber 15.gün takvime gore yani yarin cumartesi yummurtlama gozukuyor bugunde gebelik yuksek fakat benim ovulasyon testi hep ayni gidiyor hic koyulasmiyor yumurtam catlamiyor olabilir mi kafam cok karisti bilmiyorum
Canim merhaba o takvimlere güvenme maalesef herkesin yumurtlamasi da aynı olmuyor. Gördüğüm kadarıyla daha yumurtlama olmamış aynı koyulukta olursa yumurtlama siliklesmeye baslayinca çatlama olduğunu gösterir. Şuan sende herhangi bir değişim göremedim. Hergun yapmalısın aynı saatlerde. Birde en az iki saat su içmeden yap mutlaka o da etkiler.

Adetlerin duzensizse polikirslik o erin varsa yumurtlama günü. Farklıdır kaç günde adet olursun

Telefondaki uygulamaya kalsa ben her ayın 14'ünde yumurtluyorum ama neredeee polikistik var bende 4 ay boyunca hiç yumurtlama bile görmedim daha 2 aydır başladım görmeye o da adete 2 gün kala

Canim merhaba o takvimlere güvenme maalesef herkesin yumurtlamasi da aynı olmuyor. Gördüğüm kadarıyla daha yumurtlama olmamış aynı koyulukta olursa yumurtlama siliklesmeye baslayinca çatlama olduğunu gösterir. Şuan sende herhangi bir değişim göremedim. Hergun yapmalısın aynı saatlerde. Birde en az iki saat su içmeden yap mutlaka o da etkiler.
Evet canim dikkat etmeye calisiyorum ayni saatte yapmaya ve su icmemeye ama ne kadar duzenli oluyor bilmiyorum. Hic yumurtlama olmuycak galiba bu ay bilmiyorum

Telefondaki takvime aldanmayın. Gördüğünüz gibi hormonlarınızı tahmin edemiyor o sadece geçmiş günlerde girdiğiniz regl döngüsünün ortalamasını veriyor. Hoş bu testlere ne kadar güveniyorsun derseniz onlara da güvenmem de işte yapıyorum ben de. İki üç günde bir düzenli ilişki olduğu zaman yumurtlamayı yakalamanız kaçınılmaz 🙏🏼

Kızlar bu seferde sonuc cizgisi cok koyu cikti kontrol cizgisi silik yumurtladim mi acaba
20230108_230436.jpg

X