Kızlar ovülasyon pik mi

acelyali29

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
387
160
32
Kızlar ben gecen ay yumurtlama görmemistim o yuzden bu ay iyice takip etmem gerekiyor ama kafam karıstı. Pik mi sizce

Eklentiler

• IMG_4316.jpeg
    IMG_4316.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_4312.jpeg
    IMG_4312.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 16
İkisi aynı test mi? Soldaki çok daha koyu duruyor, ışıktan olabilir. Sadece onu ekleseydiniz pik derdim ama sağdaki biraz kafamı karıştırdı. Bence yine de değerlendirin.
Bir de bunları alt alta bi deftere yapıştırıp çizginin koyulugunu bu şekilde takip ederseniz daha sağlıklı sonuç verecektir

İkisi aynı test mi? Soldaki çok daha koyu duruyor, ışıktan olabilir. Sadece onu ekleseydiniz pik derdim ama sağdaki biraz kafamı karıştırdı. Bence yine de değerlendirin.
Bir de bunları alt alta bi deftere yapıştırıp çizginin koyulugunu bu şekilde takip ederseniz daha sağlıklı sonuç verecektir
Evet işte benimde ondan kafam karıstı ondan iki acıdan da cektim🥹 normal bakınca koyu duruyor ama hafif yandan bakınca o daha silik hali gibi

20. Günde bıraktım. 11. Günde baslamıstım ama o ay erken regl oldum 23. Günde
Anladım sabırla devam edin ki bence bu test pik. Ben mesela bir ay adetimin biriminden 2 gün sonra yumurtlama gördüm, başka bir ay 12.gün falandı sanki tam hatırlamıyorum ama bunun net bir günü yok yani onu demek istiyorum

Anladım sabırla devam edin ki bence bu test pik. Ben mesela bir ay adetimin biriminden 2 gün sonra yumurtlama gördüm, başka bir ay 12.gün falandı sanki tam hatırlamıyorum ama bunun net bir günü yok yani onu demek istiyorum
Yaa benim hep düzenli 18. Ginde olurdu ama mesela bugun 12. Gün gerçekten değişiyor ara ara heralde. Yarın nasıl gözükecek acaba onu çatlama olursa o zaman kesin pik

Yaa benim hep düzenli 18. Ginde olurdu ama mesela bugun 12. Gün gerçekten değişiyor ara ara heralde. Yarın nasıl gözükecek acaba onu çatlama olursa o zaman kesin pik
Konuya bakanlar için eklemek istedim. Bugun pik oldu üstelik su bile içmiştim demek ki tam koyulasmasınu beklemek lazımmıs

Eklentiler

• IMG_4324.jpeg
    IMG_4324.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 6
X