Kızlar önümüzdeki ay bebişlerimizi kucaklayacağız hazırlıklar ne alemde

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kızlar bugüne geleceğimize inanır mıydık bundan 4 - 5 ay öncesinde.... bugün 1 şubat ve biz yavrularımızı Allah nasip ederse önümüzdeki ayın sonuna kadar kucağımıza alacağız... ne büyük bi heyecan değil mi.... herşeyimiz hazır mı peki???? benim değil açıkcası maddi sıkıntılardan dolayı herşeyi henüz hazır değil... ama çok şükür ilk giyeceği zıbını kıyafeti onları aldım iyi kötü... battaniyesini, portbebesini falanda Allah bir değil bin kere razı olsun annem aldı (benim hastanede giyeceğim geceliğine kadar)... çok heyecanlıyım önümüzdeki ayın 22 sinde diyo doktor muhtemel doğum tarihine ama bakalım artık... beşiğimizide alamadık daha bilmiyorum onu belkide alamayacağız ama olsun yavrum sağlıkla doğsun kucağıma alayım da.... birde kayınvalidemle kalıyorum... hiçbirşey yapmadığı halde bide herşeye karışacak gibi duruyo... sorunlar olacak gibi anlayacağınız... bakalım artık hayırlısı diyorum.... HADİ SİZDE YAZIN DOĞUM VALİZİNİZ HAZIR MI, BEBİŞLERİNİZİN NELERİ HAZIRLANDI:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

• Konu Sahibi EU2
Canım benim benimde doğum tarihim mart 22. tabi belli olmaz daha önce mi olur yoksa bizi birazcık bekletir mi? Hayırlısı ile en önemlisi sağlıkla bir alsak kucağımıza eksik kalan kalsın, yeterki Allah hepimize bebeğimizi sağlıkla görmeyi nasip etsin.
Hem eksikler biter mi, hele bu krizde :) Bebişimin çoğu şeyini hazırladım. Ama kendime doğum için gecelik almam gerek... kırmızı lohusa bandı almam gerek. daha bebişin cicileri yıkanacak. Çanta yapılacak.
artık hazır olması lazım ama bir yandanda çalıştığım için fırsat olmuyor, doğum izninede ayrılmadım ki daha... :CüvCüv:

• Konu Sahibi EU2
canım allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinde gerisi boş eksik kalsın...rabbim bebeklerimizin elini ayağını düzgün aklını başında versin bi bez parçasına da sararız bebeklerimizi... sat ne göre bende nasipse 23 martta doğum yapcam

• Konu Sahibi EU2
benimki şubatta da doğabilir,marta da sarkabilir..yaklaşık 1 aydır çantamız hazır eşyalarımız kıyafetlermiz hazır gelmesini bekliyoruz..artık sabrım kalmadı benim..hemen gelsin istiyorum

• Konu Sahibi EU2
ben de ayynen öle lilyumcum,doğuralım artık yahu.Ama eminim sen de ben de şubatta doğurcez inşallah

• Konu Sahibi EU2
bnmde doğum 23 mart kıslar az kaldı çok heyecanlıyım allah hepimizin bebişlerini sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin:))

• Konu Sahibi EU2
benımde dogumum mart ortası gorunuyor arkadassslar kızımın cıcılerını yıkadım utuledım dolabında onu beklıyor.yalnız bu hastane ısı canımı sıkıyo nasıl bı canta hazırlıycaz hem kuzularımıza hemde kendımıze bılgısı olan varsa yardımcı olsun lutfen

• Konu Sahibi EU2

Canım hastane işi benimde canımı sıkıyor. Bebeğimin çantası hazır, içine; hastane çıkışı, bebek bezi, poposil, biberon, emzik, battaniye, bebe yastığı koydum. Belki hemen süt gelmez diye bebek mamasıda koyacağım.
Kendim için; hasta bezi, önden düğmeli gecelik, pijama, kırmızı taç :) , çorap, terlik, göğüs pedi koydum.
Aslında çok abartmak gerekli gereksiz herşeyi götürmek istemiyorum ama atladığım önemli bir eksiklik varsa lütfen sizde söyleyin.. Mutlaka götür dediğiniz, Unuttuğum bişiy var mı???
:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…