Kızlar önerilerinizi bekliyorum

pupiqq

"Çapulcu" T.C !
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2012
2.027
120
Herkese selamlar.. Kızlar ben apart ve ya güzel bir otel arıyorum. Eylül sonunda gidilebilecek yerler. Denizkenarı da olabilir güzel bir tatil kasabası da. 600-700 arası değişebilir fiayatlar uygun olmalı yani. Tavsiyeleriniz çok değerli lütfen yardımcı olun:KK31:

ay valla yardımcı olmak isterdim ama hayatımda 1 kere tatile gittim o da çok kısaydı
yardımcı olacak arkadaşlara hangi bölgede tatil yapmak istediğini söylersen daha iyi olur belki benimde bilgim vardır:KK51:

canım groupon ya da grupfonidekilere baksana bir.. tabi istediğin tarz bi tatil olmayabilir ama , bugun mesela kemerde bir otel vardı, herşey dahil gecelik 60 gibi bir şeydi... hatta düşündüm ben almayı ama eylül sonuna kadar türkiyeye geleceğimden emn olamadığımdan vazgectim..

Herkese selamlar.. Kızlar ben apart ve ya güzel bir otel arıyorum. Eylül sonunda gidilebilecek yerler. Denizkenarı da olabilir güzel bir tatil kasabası da. 600-700 arası değişebilir fiayatlar uygun olmalı yani. Tavsiyeleriniz çok değerli lütfen yardımcı olun:KK31:

tek başına mı gitcen?? apartlar genelde ucuz olur canım 700 e 1 ay kalırsın beaa:KK52::KK52::KK52:

ay valla yardımcı olmak isterdim ama hayatımda 1 kere tatile gittim o da çok kısaydı
yardımcı olacak arkadaşlara hangi bölgede tatil yapmak istediğini söylersen daha iyi olur belki benimde bilgim vardır:KK51:

Sorun da o zaten canım bölge ayırt etmem yeter ki tatil olsun. Yani mesela ya denize yakın olsun yada havuzu olsun, ya da güzel ormanlık bi alanda dağ evi tarzı da olabilir. Her türlü fikre açığım çok kararsızım :26::KK53::KK53:

$2012-06-21 19.09.07.jpg

patateslerı bu sekilde bölücen.

ardından tahtada teker teker ortadan kesıcen, al sana incecik hazır gibi kızartmalar:KK53::KK53:

tek başına mı gitcen?? apartlar genelde ucuz olur canım 700 e 1 ay kalırsın beaa:KK52::KK52::KK52:

Yok canım sevgilimle gitmeyi düşünüyoruz. Aslında kendisi gitcekti de çocuğa bavul gibi yapıştım ne yalan söyliyim o da isyan etti senin isteklerin bitmez kafamı yeme orda kendin ayarla sonra zaten sen seçtin burayı diye bana laf söyleme dedi:KK19: :KK1:

canım groupon ya da grupfonidekilere baksana bir.. tabi istediğin tarz bi tatil olmayabilir ama , bugun mesela kemerde bir otel vardı, herşey dahil gecelik 60 gibi bir şeydi... hatta düşündüm ben almayı ama eylül sonuna kadar türkiyeye geleceğimden emn olamadığımdan vazgectim..

Nee 60 tll mi gitti fırsat :KK14::KK14: peki canım teşekkürler bu iyi oldu hemen arastırmaya baslıycam teşekkür ederim :KK31:

Yok canım sevgilimle gitmeyi düşünüyoruz. Aslında kendisi gitcekti de çocuğa bavul gibi yapıştım ne yalan söyliyim o da isyan etti senin isteklerin bitmez kafamı yeme orda kendin ayarla sonra zaten sen seçtin burayı diye bana laf söyleme dedi:KK19: :KK1:

1 haftayı rahatlıkla geçirirsiniz.
en kötü ihtimal kişi başına 30 dan hesap yap.
yemek içmek sizden tabi:KK1:

Son düzenleme:
Ama benimkiler eğri bürü patates oluyor ya. Yuvarlak patates alıyorum kurtlu çıkıyor zaten kalmıyor patatesten geriye bişey.:KK1:Böyle patates hiç yapamadım :KK5:

canım resimden de mı çözemiyorsun
patatesın seklı önemli değil.
bir patates ne kadar şekilsiz olabılır ki:KK52::KK52::KK52:

dogal yaşam olarak soruyorsan uzun gölde ağaç evler varmış ama gitmedim bi araştır istersen
eğer çok para vermeyelim diyorsan apartlar uygun oluyor

Öyle deme benimkiler şekilsiz işte :KK19: bi kere her birinde kurt çıkıyor ya annem de alır gayet temiz çıkar o patates gıcık mı bu patatesler bana nedir ben anlamadım :KK5: Yarın bir derdim var da bu konuyu gündeme getirmeliyim :KK53:

Fethiye olabilir,Dalyan olabilir,Marmaris olabilir.. bi bak netten hangisini beğenirsen ordan apart ya da otel yazıyım..

dogal yaşam olarak soruyorsan uzun gölde ağaç evler varmış ama gitmedim bi araştır istersen
eğer çok para vermeyelim diyorsan apartlar uygun oluyor

ağaç evde böcek çıkarsa :KK53: neyse canım uyumasın böcek beklesin:KK1: ben tatilimi yaparım :KK14: teşekkürler canım bunu da aklımda tutacağım

ağaç evde böcek çıkarsa :KK53: neyse canım uyumasın böcek beklesin:KK1: ben tatilimi yaparım :KK14: teşekkürler canım bunu da aklımda tutacağım

keşke bildiğim bi konu olsa da yardım edebilsem ama dediğim gibi sadece 1 kere tatile gittik ondan da gittiğimiz otelden memnun kalmadık verdiğimiz paraya değmedi
olsun ama ya sevdiği yanında olunca insanın her yer cennet olur dmi:KK16::nazar:

Fethiye olabilir,Dalyan olabilir,Marmaris olabilir.. bi bak netten hangisini beğenirsen ordan apart ya da otel yazıyım..

netten biraz bakındım bende canım ama pek güvenemedim fotoğraflara falan ama iyice araştırmak lazım tabiki mutlaka bulunur:KK53:

keşke bildiğim bi konu olsa da yardım edebilsem ama dediğim gibi sadece 1 kere tatile gittik ondan da gittiğimiz otelden memnun kalmadık verdiğimiz paraya değmedi
olsun ama ya sevdiği yanında olunca insanın her yer cennet olur dmi:KK16::nazar:

Bana cennet olur ona cehennem uyutmam gece sinek böcek avlar :KK14: olsun canım düşünmen yeter teşekkür ederim çok çok :KK31:

Eki Görüntüle 498161

patateslerı bu sekilde bölücen.

ardından tahtada teker teker ortadan kesıcen, al sana incecik hazır gibi kızartmalar:KK53::KK53:

hatlar karıstı galiba :KK1: bilinçaltım patatesle doldu. kesin rüyamda patateslerle savaşcam. :KK1:

pupiqq, dayımlar 2 sene önce Uzungöl'de Aygün Motel'de kalmıştı. Bir o da 3 kişilik ve 2 gün için 140 lira vermişlerdi. Çok memnun kaldıklarını, özellikle yemeklerinin harika oldugunu söylemişlerdi.

.

Son düzenleme:
X