kızlar olabilirmi sizce ??? inş.yaa !!!

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
canlarım geçen ay mantar enfeksiyonu geçiriyormuşum dr gitmiştim ve hamile olmadığımı öğrenmiştim adetim 5 gün geçmişti...tedavi gördüm şuanda çok şükür atlatmış durumdayım bu ay 7. denemem hamile kalamadım bu ay sanki içimde öyle bi his var fakat biliyorum ki büyük ihtimal yanılıyorum...hisler bazen hayal kırıklığına uğratıyor:çok üzgünüm:adetime 8 gün war fakat göğüslerim aşırı şiş hiç dokunamıyorum soyunup giyinirken bile acıyorlar hatta yatarken okadar hassazlar şuan adetime 8 gün var bu acı adetime 13 gün falan varken başladı ve karnımda sürekli gaz oluyor ve karnımın altında hep ağrı var dün adet olucakmış gibi vardı özellikle akşamları çok halsizlik oluyor ve midem bulanmıyorda bi kabarıyor sanki ama tam bulantı değil..bi tane daha belirti gbii bişey var ama bunda saçmalıyor olabilirim aşırı tatlı istiyor canım özellikle ne alakaysa pasta bi kere yedim bazen yine geliyor....bu sabah test yapayım dedim negatif tabi adetime 8 gün var çok erken daha !!canlarım kusuruma bakmayın uzun uzun yazdım ama eşimlede paylaşamıyorum eğer yoksa onu heyecanlandırmak bile istemem üzülsün istemiyorum fakat böyle belirtilerle hamiş olduğunu öğrenen varmı kızlarrr ???????

cnm valla bende hiç belirti yoktu desem,yalan olmaz,sadece kasıklarımda ve karnımda ağrı vardı,adetime 7 gün vardı adet olucam sandım hep,hastanede çalışıyorum o gün kanda bhcg baktırdım,sonuç 228 çıktı,inanamadım,kanda baktırırsan sende de çıkar eğer geç döllenme değilse,hakkında hayırlısı olsun güzelim.

canım yaşadığın belirtileri ben yaşadım ve 4 aylık hamileyim darısı sana neden olmasın sabret testi yaptığımda şok geçirmiştim o anı unutamıyorummmm

canım inşallah ya bu ay sende anne adayı olursun canım seni ümitlendirmek gibi olmasın ama bende göğüslerimden anlamıştım şişmişti ve özellikle uçları çok feci acıyordu dokunmayı bırak kıyafet değiştirirken bile canım çok yanıyordu birde çok sık idrara çıkıyordum ve adet sancılarım oluyordu sivilcelerim çıkmıştı kesin adet olucam mdemiştim ama hamileymişim. inşallah canım sende hamişsindir güzel haberini bekliyorum.

inş.kızlar bu kez güzel haberler veririm..bunu çok istiyorum !!...benimde göğüslerim aşırı acıyor benimde dikkatimi çeken ilk bu oldu yoksa artık hayal kırıklığına uğrama konusunda tecrübeli oldm fakat benim göğüslerim hep adete 3-4 gün kala çok gergin olurdu bu kez adetime tam 13 gün vardı saymıştım hatta ve felaket acımaya başladı aynen güzelm dediğin gibi kıyafet değiştirirken bile canım acıyor inş. öyledir değilse zaten hormonlarımda sorun olduğunu düşünürüm..birde karnım adet olucam gibi huzursuz ve şiş belkide adet olucam kısmett günüm geçince artık dr giderim napalım sonuç ne olursa katlanmak zorundayız bu ayda yoksa bu 7. hayal krıklığı olucak :KK43::çok üzgünüm:

asya cım inşallah hamilesin dir canım bu belirtilerden bende yaşamıştım son kaybettiğim bebeğimde farklı olarak aynaya baktığım zaman kirpiklerim özellikle alt göz kapağınkiler birbiine karışmıştı canının tatlı çekmesi hamilelikten olabileceği gibi bazı bayanlarda adet öncesinde aşırı tatlı yeme ihtiyacı olabiliyor mesela benim öyle olur,,,,umarım gönlündeki muradın gerçekleşir,,,,,Rabbim hiç bir annenin kucağını boş bırakmasın,,,,

tşkler cnm inş. fakat benm adetlerim tam gününden sonra 4-5 gün gecikerek geliyor ve şuanda 8 gün var olmama bu kadar erken adet belirtisi olurmu bilmiyorum ??? belkide adet belirtisidir olmıycak diyede bişy yok..tatlı derken cnm evet bende adet döneminde sürekli tatlı yeme ihtiyacı duyuyorum bu kez pasta özellikle pasta yaniii eşimede belirtiler yokmuş gibi davranıyorum dün çok mühim bi sebep olmadan ona darıldım ağladım dedim sanırım adet olcam dedim tatlı isteyincede öyle diyorum çünkü onu etkilemek istemem hem süpriz olması daha güzell olurr

tatlım hıc beklemden yarın gıt bı kan testı yaptır kan kesın sonuc verıyor ıns.hamıledırsın hadı hayırlısı bızı haberdar et durumdan olur mu?

erken diye düşünmedim cnm sonra bide ya varsa erken diye çıkmadıysa diye düşünmek istemiyorum garanti olması daha iyi olur diye düşündüm en fazla 1 hafta beklerim zaten

canım senin burdan hamiş haberini duymayı çok istiyorum.takip ettiğim hamiş adaylarından biri de sensin.benim de bu ay 10. denemem ama hala bişi yok.artık pek de kafamı takmıyorum açıkcası.öyle bir boşlamışım ki bir sonraki adet tarihimi bile bilmiyorum.amaaaaan böyle strese de girmiyorum.sende öyle yap.elinden geleni yapıp gerisine rabbime bırak o en güzel zamanda vericektir inşallah.

sağol güzelim inş. sende bende isteyen tüm hamiş adaylarının duaları kabul olur..takip etmene mutlu oldum cnm zaten bi olmuş olsa uçarım yaa okadar mutlu olurum kiii....artık burda bile nasıl haber veririm bilmiyorum bende adet tarihlerimi bilmezdim cnm ama adet düzensizliğim olmuştu bi ara dr gitmiştim yeni evlendiğimde ozamandan beri not alıyorum hem böylece ne kadar düzenli yada düzensiz olduğunu görebiliyorum şuanda normal 4-5 gün atlayabiliyor ama buda normal..inş. dualarımın kabul olur..

X