KIZLAR OKURMUSUNUZ LUTFEN HAMILE OLABIlIRMIYIM??

didem17

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
1.218
836
Kizlar bundan 1 veya 1bucuk ay once bir konu acmistim. Karnimin alt kisminda Uzun suren agrilarimdan dolayi doktora gitmistim ve Sol yumurtaligimda 4 tane kist var demisti doktor. Adetim hep duzenliydi, gecen ayda oyle ama ben simdi 2 gun geciktim. Hafif sancim var ama adet sancisina benzemiyo. 2 hafta once sanki as eriyomusum gibi canimin cekmedig sey kalmadi hatta sakasini bile yaptilar.

Yeni hamile olan kiside sanci olabilirmi? Yoksa kistlerden dolayimi olabilir? Cunki buzaman kadar hic gecikmedim ve muhtemelen de kistler bende uzun suredir varmis ama kucuklermis oyle demisti. :2:

Size sorum hamile olabilirmiyim? Test icin biraz daha beklesemmi?

Kizlar bundan 1 veya 1bucuk ay once bir konu acmistim. Karnimin alt kisminda Uzun suren agrilarimdan dolayi doktora gitmistim ve Sol yumurtaligimda 4 tane kist var demisti doktor. Adetim hep duzenliydi, gecen ayda oyle ama ben simdi 2 gun geciktim. Hafif sancim var ama adet sancisina benzemiyo. 2 hafta once sanki as eriyomusum gibi canimin cekmedig sey kalmadi hatta sakasini bile yaptilar.

Yeni hamile olan kiside sanci olabilirmi? Yoksa kistlerden dolayimi olabilir? Cunki buzaman kadar hic gecikmedim ve muhtemelen de kistler bende uzun suredir varmis ama kucuklermis oyle demisti. :2:

Bence kistlerden sebep gecikmiş olabilir ağrıda buna bağlıdır.Ama sen yinede yarın sabah ilk idrarınla bir gebelik testi yap.İnşlalah Allah gönlüne göre versin.

bence2gün daha bekleyip öle test yapın inşaallah hamişsinizdir

Bence kistlerden sebep gecikmiş olabilir ağrıda buna bağlıdır.Ama sen yinede yarın sabah ilk idrarınla bir gebelik testi yap.İnşlalah Allah gönlüne göre versin.

Sagol canim cumlemize. Benimde kafam o yuzden karist. Bu zamana kadar hic gecikmedim. Kist bende doktora gitmeden once varmis, ozamana kadarda hep duzenli oldum. Ama hayirlisi.

Sagol canim cumlemize. Benimde kafam o yuzden karist. Bu zamana kadar hic gecikmedim. Kist bende doktora gitmeden once varmis, ozamana kadarda hep duzenli oldum. Ama hayirlisi.

Benimde daha önce kist yüzünden 15 gün gecikmem olmuştu.Daha sonra bir iki kez daha kistim varmış ama o defada adetim gecikmemişti.Olabiliyor.Ama inşlalah seninki hamileliktendir.

Oylemi. Ben birkacgun daha beklim. Haftaya olmazsam test alirim. Negatif cikarsa doktordan randevu alirim. Sagol canim. Buraya zaten konuyu onun icin actim. Acemi oldugum nasilda belli oluyo demi hahaha. tesekurler

ben adetm geciktikten bigün sonra idrar testi yabtıgımda ögrenmiştim hamile oldgumu sende bi idra r testi alıp önce yab tabi kesin bi cwp almak istiorsan kan tahlili wer adasım

Bende de olmuştu ilk gebeliğimde adet sancısı
gibiydi bazen şiddetli oluyordu doktora söylediğimde
bebek oluşuyo kolay değil tabi demişti inşallah hamişsindir canım

X