KIZLAR OKURMUSUNUZ LUTFEN HAMILE OLABIlIRMIYIM??

didem17

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
1.218
836
Kizlar bundan 1 veya 1bucuk ay once bir konu acmistim. Karnimin alt kisminda Uzun suren agrilarimdan dolayi doktora gitmistim ve Sol yumurtaligimda 4 tane kist var demisti doktor. Adetim hep duzenliydi, gecen ayda oyle ama ben simdi 2 gun geciktim. Hafif sancim var ama adet sancisina benzemiyo. 2 hafta once sanki as eriyomusum gibi canimin cekmedig sey kalmadi hatta sakasini bile yaptilar.

Yeni hamile olan kiside sanci olabilirmi? Yoksa kistlerden dolayimi olabilir? Cunki buzaman kadar hic gecikmedim ve muhtemelen de kistler bende uzun suredir varmis ama kucuklermis oyle demisti. :2:

Size sorum hamile olabilirmiyim? Test icin biraz daha beklesemmi?

Kizlar bundan 1 veya 1bucuk ay once bir konu acmistim. Karnimin alt kisminda Uzun suren agrilarimdan dolayi doktora gitmistim ve Sol yumurtaligimda 4 tane kist var demisti doktor. Adetim hep duzenliydi, gecen ayda oyle ama ben simdi 2 gun geciktim. Hafif sancim var ama adet sancisina benzemiyo. 2 hafta once sanki as eriyomusum gibi canimin cekmedig sey kalmadi hatta sakasini bile yaptilar.

Yeni hamile olan kiside sanci olabilirmi? Yoksa kistlerden dolayimi olabilir? Cunki buzaman kadar hic gecikmedim ve muhtemelen de kistler bende uzun suredir varmis ama kucuklermis oyle demisti. :2:

Ben 6+4 hamileyim. Son adetim 19 Subat. Mart in 15 in de test yaptim.Yani reglimden 4 gun once ve belirgin iki cizgide cikti.Ertesi gun doktora gittim.Hamilesin dedi.Tam adet gunumde yani Mart in 19 da kasiklarimda sancim cok oldu.Hatta kahverengi leke geldi ama doktorum korkma normal dedi.Aserme o kadar erken olmaz diye dusunuyorum belkide kisiden kisiye degisir.Gerci ben hic asermedim :) Sayet istiyorsaniz insallah hamilesinizdir.Allah isteyen herkese versin.

Tebrikler canim. Allahim gonlune gore hayirlisini versin. Artik beklicem. Pazartesi test yapicam. Negatifse doktora gidicem. Ozaman kistlerimden oluyordur. Ins dogum hikayenide okuruz burda canim. Optum hayirli aksamlar
:KK1:

kan testi yaptır canım kesin sonuç alırsın inşallah hamişsindirrr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Tebrikler canim. Allahim gonlune gore hayirlisini versin. Artik beklicem. Pazartesi test yapicam. Negatifse doktora gidicem. Ozaman kistlerimden oluyordur. Ins dogum hikayenide okuruz burda canim. Optum hayirli aksamlar
:KK1:

Coook tesekkur ederim :) Darisi sana insallah.

X