Kızlar nolur yardımm

hesapbir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
91
18
24
Kızlar adetime 5 gün kaldı bu soruyu dünde sordum aslında ama kafamda kuruyorumdur diye çpk takmamıştım. Benim ara ara bulantılarım oluyor ama çok hafif baya odaklanınca hissediyorum. Bir de idrarımda tortular oluşmaya başladı beyaz beyaz dünden veri peçeteye silince akıntı geliyor akıntımı bilmiyorum ama normalde idrarım hiç böyle olmaz baya beyaz beyaz görünüyor böyle bir şey yaşayan varmı test yapsamda erken o yüzden bekliyorum

Benimde adetime 3/4 gün var test için çok erken diye yapmıyorum. Bende de aynen senin anlatdığın gibi belirtilerim var hatta daha çol belirtim var. Bende bekliyorum inşAllah hamileyizdir hadi hayırlısı

Benimde adetime 3/4 gün var test için çok erken diye yapmıyorum. Bende de aynen senin anlatdığın gibi belirtilerim var hatta daha çol belirtim var. Bende bekliyorum inşAllah hamileyizdir hadi hayırlısı
Kuzu ben bugün kan testi yaptım 2.4 çıktı maalesef değilmişim

Regl gelmediyse artabilir bende adete 8-10 gün vardı yaptırmak istedim beta 2 den kücük cıktı adetime 2 gün kala yaptırdım 126 çıktı olabiliyor yanii kırmızı ışık görmedikçe umut devamke
Kuzum ama benim 4 günüm kalmış senin 8-10 gün yine uzunmuş aslında ben o yüzden umudu kestim

Kuzum ama benim 4 günüm kalmış senin 8-10 gün yine uzunmuş aslında ben o yüzden umudu kestim
Benim adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım işte. Arttı çarsamba kan verdim daha ettirmedim kan testi yarın yaptırcam ilk değerim 126 cıktı bakalım en düşük 600-700 olması gerek yarın da elimde kaset testte yapıyorum koyu yanı hemen 1 dk içinde olusuyo

Evet canım 25 inde yumurtlamam oldu o yüzden kanda çıkması gerekirdi diye düşünüyorum
Yumurtlamayı yakaladın tamam ama ne zaman catladı catladıgı günü 1 sayarız genelde bazen yumurtlama 2 gün sürebiliyor yani testte 2 gin pik olabiliyor o yüzden dedim kritik gündesin bakalım ne olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…