kızlar nolur yardım

basakk600

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
190
1
selam 9haftalık hamileyım ilk 4 hafta hamile oldugumu bılmeden gunde 1 pakete yakın sigara ictim sonra gunde 6 ya dusurdum 3 gun oncede v-bıraktım ama kafama cok takıyorum ya bısey olduysa die.sonra dune kadar laptopu kucagıma alıp kullanıyodum bununda zararlı olabılecegını dun ogrendm ve hemen bıraktım.ve son olarak 2 hafta once göbegimdeki tuylerı elektrıklı epilatorle aldım.3 gundr uyuyamıyorum ya bebısıme bısey olduysa bunlar zarar verduyse nolur bılgisi olanlar cewap versn kafayı yıycem:çok üzgünüm:

selam 9haftalık hamileyım ilk 4 hafta hamile oldugumu bılmeden gunde 1 pakete yakın sigara ictim sonra gunde 6 ya dusurdum 3 gun oncede v-bıraktım ama kafama cok takıyorum ya bısey olduysa die.sonra dune kadar laptopu kucagıma alıp kullanıyodum bununda zararlı olabılecegını dun ogrendm ve hemen bıraktım.ve son olarak 2 hafta once göbegimdeki tuylerı elektrıklı epilatorle aldım.3 gundr uyuyamıyorum ya bebısıme bısey olduysa bunlar zarar verduyse nolur bılgisi olanlar cewap versn kafayı yıycem:çok üzgünüm:

canım öncelikle hayırlı olsun
bu kadar çok kafana takma bilmeden içmişsin o kadar sıgarayı ben bişey olacagını sanmıyorum sonuçta 9 ay boyunca sıgara içen insanlar var bebeklerini kucaklarına alan
göbegindeki kılları bir daha alma ne kadar rahatsızlık versede alma karın içi zarına zarar veriyormuş yani bu durum bebeğini rahatsız ediyor
laptop olayına gelince hiç bişey olmaz ben her gün kucağımda sabahtan akşama kadar yazışmalar yapıyorum masa üstü zarar veriyormuş o kadar ince hesaplar yapmaya kalkarsan tv de pc kadar radyasyon yayıyor cep tlf vs.
içini ferah tut sen asıl böyle yaparak bebegine zarar veriyorsun
yani kendini üzerek bebeğin senin yaşadıgın tüm ruh hallerini yaşıyor unutma canım

hayırlısı olsun..
bilmeden içdigin yedıgın seylerın bebıse hıc bır zararı olmuyormus o zamn Allah koruyormus bebıslerımızı.zaten sıgarayıda bırakmıssın.artık bundan sonra laptop kullanırken daha dıkkatlı olrusun canım.
epılasyonda da pek bırsey yapacagını zannetmıyorum canım.
içini ferah tut birseycık olmaz allahın ıznıyle bebısıne..
ne hamıle kadınlar var hergun sıgara ıcıyorlar dusunmuyorlar bebısını...
sıkma canını sen...

arkadaslar bu saydıklarımdan birini doktora daha onceden soran oldumu benım kontrolum haftaya da cok emrak ediyorum sanırım fazla takıyorum

arkadaslar bu saydıklarımdan birini doktora daha onceden soran oldumu benım kontrolum haftaya da cok emrak ediyorum sanırım fazla takıyorum

canım bende 1,5 aylık hamileyken öğrenmiştim hamile olduğumu...1 paket sigara içiyodumm..dr bırak bi şey olmaz dedi..günde 2 tane içebilirsin demişti..ama ben içmedimm...telaşlanma yanii..bol bol yoğurt ve süt iç demişti...

X