kızlar nolur yardım:(

zyno

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
4
0
46
11 nisan regl günümdü.cumartesi dr gittim sağ yumurtalığımda ağrı var diye.dr.bhcg yaptırdı.bugün sabah somnucu aldım 15.6 .dr. tekrar yaptıralım dedi bu sefer 1 çıktı.bu nedemek şimdi.dr. gebe değilsin dedi..peki 15.6 çıkan neydi.çok üzüldüm çok.benim gibi olupta gebe olan varmısenağlamasenağlama

ben olmadım ama benımde degerlerım 14 cıkmıştı doktorum cok duşuk degerlerın yukselebılırde duse bılırde demıştı umıtlenmeyın demıstı olursa suprız olur demişti oyle oluyormus degerler de gebelık gorunebılıyor sonra degerler duşuyormus doktorlar erken kan testını tavsıye etmıyorlar bazıları tabı uzulmesınler dıye allaha sukur benım yukseldı inşallah bıdahakı aya sende hamıle kalırsın a.s.

canım benim teyzemin de 10 senedir çocuğu olmuyor onun da günü geçmişti kan testi yaptırdı 15 in üzerinde çıkmıştı bi hafta sonra tekrar yaptırdı bu sefer çok düşük çıktı yani değilmiş o test bazen doğru sonuç weriyor bazen olsa da düşük çıkıyor o bakılan hormonun salgılanmasıyla alakalı bak benim günüm geçmeden ewde yapılan idrar testine çıkmıştı yani hiç belli olmaz allahtan hayırlısı..

X