kızlar nolur bi bakın biraz önemli

Tek ya da 2 tablet olarak bunun ilacı mevcut. Mantar ilerlemişse krem tek başına işe yaramayacaktır.
Önce mantarınızı giderin.

benimde bi ara apse olmuştu iç dudak kısmında şişti doktora gittim krem ve hap verdi şişlik geçti ama sonra sarkıklık oldu malesef

Tahriş olduysa sirke kullanma çünkü asidiktir

Bulabiliyorsan travacort krem sür ve mutlaka doktora git. Mantar senin tahminin belki enfeksiyon türü bir şey vardır

Bendede vardi mantar olayi geçmiş olsun evliysen hele çok zor kasintin geçse bile ilişki sirasinda içi sisiverior yeniden kasinti bana Dr fitil vermişti bi kutuda 2 tane var ama ancak 1 ay arayla kullanabiliorsun gebelik yoksa tabi siskinlige üzülme düzenliyor yanliz sürekli kuru tut taret aldiltan sonra ince pamuklu bi bez sikistir ama dudaklarin arasına yerleştir ki hem değmesin birbirine yani benn ole atlattim

Fakat tamamen geçmiyor kasima ilişkilerden sonrada kuru tut yatarken yine bez sikistir kuruluk önemli mantar da

Merhaba arkadaşlar.

Size bu konuda bir tavsiyem olacaktır.
Ilk önce doktora gidin,doğru teşhis konulduktan sonra,mutlaka tedavi olunun,lakin unutmayın ki bu bir mantar hastalığı.
Bu iki gün içinde tedavi olacak bir hastalık değildir. Bunun için lokal ve ağızdan alınacak ilaçla komple şekilde tedavi olunmanız gerekmektedir. Ve de partnerinizde beraber tedavi almanız şart.
Bu tedavi tek taraflı yapılmaz. Sonuç almanız için iki tarafın da aynı anda tedavi olması,ve bu süreç içinde ilişkiden uzak durması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…