Kızlar nolur bi bakarmisiniz gebelik testime.

Mrve95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
33
58
29
Kizlar benim reglm 3 gun gecikti, fakat soyle bir durum var ben 10-12 gun once kadin doguma gittim akintidan dolayi, alttan usg cekti, fitil-antibiyotik verdi ama beta hcg bakti, değerim 2.0 di o gün negatif diye ilac verdi.
Ben simdi gecikeli 3 gun oldu test yaptim, cok acele yaptim tek cizgi gorunce beklemeden biraktim wc, cope atacakken tam 1 saat sonra cift cizgi gordum

Bu sekilde olunca gebe olunmuyor diye biliyorum ama kafamda karisti. İsin kotu tarafi, ben muayne oldugum gun hpv aşisida oldum
Yani eger gebelik varsa, kese olusmamis olacakki alttan usg gorunurdu yada muaynede.
Bu asi ve ilaclarin zarari olurmu.

Eklentiler

• 17279483662346097616094324904254.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 66
Canım öncelikle hayırlı olsun gebeliğin . Hemen bi doktora gidip görüşmelisin ve kan ver betana göre keseye bakacaklardır bi sorun olup olmadığına doktor karar verecektir

Hamileniyim yani ayyyy seneye zaten dusunuyordum ama bu ilaclara dek gelmesi beni cok uzdu. Smdi saglik ocagina gidiyorum kan vermeye tesekkur ederim cevabiniz icin

Kan ver en net olanı o testlere güvenmeyin. Benim bildiğim idrar testleri bi süre bekledikten sonra kendiliğinden çift oluyor yani ilk beş dakka neyse sonuç odur. Kanda belli olur

Verdim ve değerim 2130 cikti, 15 gun once 2.0 olan değerim icin baya yuksek geldi bana, yarina randevü aldim bakalim. Cokta sevindim bu arada zaten dusundugum bir seydi ama seneye dusunuyordum, kismet.

Verdim sonra dayanamayip 2. Yaptim ilk 5 dk cikti cizgi, ilkinde beklemeden negatiftir diye koseye attmistim :) ondan ihtimal vermemistim ama gercekten hamileymisim hcg degerim 2130 cikti

Verdim sonra dayanamayip 2. Yaptim ilk 5 dk cikti cizgi, ilkinde beklemeden negatiftir diye koseye attmistim :) ondan ihtimal vermemistim ama gercekten hamileymisim hcg degerim 2130 cikti
İnşallah sağlıcakla ilerler canım gittin mi doktora

Bugun geldim, karindan gozukmedi alttan bakti minicik bir kese gorunuyor ici bos ama normal cok erken ve yeni dedi. Gec dollenme olabilir dedi bakalm

Bende çatlatma iğnemin 14.günü kan verdim 2.4 dü umudum kalmamıştı. Bugün 16.gün yine verdim 14.5 çıktı

Bugun geldim, karindan gozukmedi alttan bakti minicik bir kese gorunuyor ici bos ama normal cok erken ve yeni dedi. Gec dollenme olabilir dedi bakalm
Çok normal kuzum benim doktor mesela keseyi karından görmem için betanın en az 3000 olması gerek demişti, sağlıkla gelsinbu arada bebeği de henüz görmedim pazartesi gideceğim nasipse kalp atışını da görücem, embriyo oluşumu görüyorum demişti ama

Hadi hayirlisi olsun ins. Gönlünce olsun hersey canim cok sevindim senin adina

Bende çatlatma iğnemin 14.günü kan verdim 2.4 dü umudum kalmamıştı. Bugün 16.gün yine verdim 14.5 çıktı
Merhaba öncelikle hayırlı olsun bir şey sormak istiyorum bende 4 gün önce iğne yaptırdım fakat akıntım vs hiç olmadı acaba çatlamadı mı ? Pcos var ve Femara kullandım 1 yumurta oldu 21mm iken iğne yaptık

Teşekkür ederim. Benmde hormonlarım pcos uyumluydu iki ay d.k hapı kullandım sonrasında doktora çocuk istediğimi belirttim folikasit başladım. 5gün letu kullandım 1yumrta 18mm olmuştu. Ertesi gün iğne vuruldum. Hiç akıntı ağrı vs olmadı sadece şu bir haftadır aşırı akıntım bel ağrım,baş ağrım ve tansiyon düşüklüğü var yani hamilelik belirtisi yok gibi.

Bel ağrısı ve tansiyon düşkünlüğü gebelik belirtisi aslında bende ağrı az oldu ama akıntı hiç olmayınca üzülmüştüm çatlamadı sanmıştım içime su serptiniz

Ben hep gebelikte belirti olur sanirdim, ama bisey diyimmi belirtilerim 0 ya, hic ama hic anlanadim ne agri ne sizi ne bulanti, o yuzden mesela belirtim yok degilimdir diye de dusunulmesin, hatta pozitifi gorunce sok oldum adeti bekliyordum minik bir belirti bile yok diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…