kızlar ne olur cevap yazın kafam karıstı cok

benoctobus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
611
0
ya kızlar adetım 4gun gectı dunn ıdrar testı yaptım oglen sılıkten daha belırgın cıktı snra bu sabah yıne yaptım dunkune gore daha sılık cıktı neden acaba kafam cok karıstı yaa hamıılemıyım ben sımdı yoksa degılmıyım anlamadım
benı aydınlatın yarın kan twestıne gdıcem kkımyasal ggebelıkmı

testin marrkaları aynı mıydı tatlım ???

Son düzenleme:
hcg hormonunun yoğun yada düşük olan iki ayrı zamanda yapmış olmanda sonuçların keskinliğini değiştirmiş olabilir..gebelik söz konusu bence,umarım istediğin sonuçtur...

hcg hormonunun yoğun yada düşük olan iki ayrı zamanda yapmış olmanda sonuçların keskinliğini değiştirmiş olabilir..gebelik söz konusu bence,umarım istediğin sonuçtur...

canlarım ıkısınıde farklı marka ama ılk yaptıgım 5dk ıcnde bellırgınlestı mutluluktan agladım bugunde boylr olunca uzuldum kocıste uzuldu tabıkı ne ladar zor bı surec ya hamıle kalcammı yumurtlama zamanı derken pozıtıf olunca acabalar offf olcem stresten

hayırlı uğurlu olsun. inşallah bana da nasip olur bu güzel duygular. ben de çok istiyorum. tekratrdan tebrikler, muttlu sağlıklı hamilelik geçirmen ve hayırlısıyla kucağına alman dileğiyle...

hayırlı uğurlu olsun. inşallah bana da nasip olur bu güzel duygular. ben de çok istiyorum. tekratrdan tebrikler, muttlu sağlıklı hamilelik geçirmen ve hayırlısıyla kucağına alman dileğiyle...

hep dua edıyorum zaten allah olmayanlarada versın bu duyguları yasatsın banada guzel orunsuz bı hamılleık versın dıye

X