kızlar mutlaka okuyun ve yorum yapmadan geçmeyin fikirlerinize ihtiyacım var canım ço

esmerguzeli06

esmerguzeli
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
509
1
ben 20 o 19 yaşında ama arada olgunluk derseniz eser yok ama çok seviyorum neyapıyım gelelim asıl mevzuya 1 buçuk senedirki çıkıyoruz bir gü dahi almamıştır ama sevdiğini hissediyorum taki ben ona küsüp veyatta ağladığım zaman gösteriyor belkide acı çektirmek istemiyor ama geçen salı günü doğum günüm vardı ve ondan 2 gün öce pazar beni ankamale götürdü ve telefonum yoktu baya kötüydü telefon alacaktı bana hangisini beğendiğini göster dedi bende düşünceli biri olarak maddiyata fazla önem vermem kibar olması önemli en kibar olanını oda para konusunda sıkışmasın diye 100 civarları bişi beğendim salı günü büyük ihtimal izinli olabileceğini 19 mayısya hani ben okadar mutluyukki arkadşımla konuşmuş arkadaşımda ona çiçek al telefon almış kadar olursun o pahalı hediyeleri sevmez ama almak istiyosanda sorun etmez seni seviyo çünkü demiş salı kalktım ben hep buluşmalara giderken acayip bir heycan vardır ogün heycanların en güzeli var ben elinde bir demet beyaz ve kırmızı gül birini hayal ediyorum salak kafam işte üzerimi giyindim okadar mutluyumki anlatamam aşkımı bekliyorum msnde telefonumda bozuldu tek haber verme olanağı msn ve saatler geçti x ortada yok saat 3te gelir umuduyla yine bekledim 4 oldu beni aldı can sıkıntısı ağlamaya başladım makkajım felan aktı sinirden yatakta ağlayarak uykuya dalmışım uyumasam zaman geçmezdi herhalde ogün işide hem geç bitti saa gece 11 de msneye girdi ben bağırdım çağırdım ağladım ama mazeretini söledi şimdiden söleyim yalanmı sölüyo bilerekmi yapıyo derseniz hayır ikiside değil imkanlar işte sonra pzara ertelende buluşma bugün buluştuk yine asıl kız süslendi püslendi parfümler felan yanınada asla paspal gitmem fönüme kadar çektirrim yine heycanlıyım düşünüyorumki bu beni güllerle bekliyo metroda inerken boynuma sarılcak aşkım diycek elime tutuşturcak telefon almış almamış gerçekten onu düşünmüyom ben farklı yere yoğunlaştım indim ortada yok x parka gittim oturdum 10dakka geç geldiği yetmiyomuş gibi elinde felan bişi yok benim surat asıldı ağlıycam doldum ve patladım ağladım ağladım 1 saat ağladım öle dokunmuşki ben senden buket olması önemli değil yüzümü güldürmek için bötane çiçek al ne olur alamasanda yolda gelirken birtane herhangibiryerde papatya dahi küçücük bile olsa benim için anlamı büyük ben parasal bişi istemiyom aptal gibi yüreğim okadar acımışki halen ağlıyorum ne olur bana çiçek al diye yalvardım resmen garibim onunda parası yokmuş ama bukadarını küçük bir papatyayı bile akıl edemezmi neden duygularını hissettirmiyor neden böle yapıyo maşımı alırsan yapcam aşkım dedi ama iş işten geçti salı günkü durumum bugünkü durumum ben bir haftada sinir hastası etti belki kafama çok takıyorum ama size soruyorum takılmazmı bir bayan olarak akıl verin neyapmalıyım şimdi veyatta siz olsanız neyapardınız bu çocuk seni seviyomu derseniz seviyo hissediyorum ama neden yapmadığına gelince imkanlarımı yoksa bir küçük papatyayı akılmı edemiyor blemiyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Simdi ne kadarda desek ki aman bosver hediyenin ne anlami var, yinede bir bayan olarak eslerimizden sevgililerimizden gelen böyle kücük süprizlere helede özel günlerimizde cok seviniriz...a.s

Tabikide yatlar katlar pahali hediyler prilantalar bekleyen yok..heleki karsindakinin durumu belli ise...lakin dedigin gibi en ucuzundan bir buket yada tek bir gül getirmesi senin gönlünü almaya yeterliydi...

Fakat acikcasi ben bu hediye olayindan cok seni bu denli bekletmesine takildim...en nefret ettigim sey bekletilmektir...kiminle olursa olsun randevularima her zaman vaktinde giden biriyim.. ha insanlik hali olabilir isin cikar..o zamanda adam gibi haber verirsin isim cikit gecikcebilirim dersin olur biter...bu bir saygidir bence..

Istersen yine bir konus erkek arkadasinla rahatsiz oldugun konulari izah et ona...bagirarak cagirarak degil...güzelikle arkadasim..
Saatlerce aglamaya falanda hic gerek yok...Derdin bu olsun be güzelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…