Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Kızlar mobilyalarım nasıll, bir bakınn ???

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sensizlink

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
686
146
Merhaba kızlar, Temmuz da inş düğünüm var, ve aldığım mobilyaları sizinle paylaşıp fikir almak istedim :)
Köşe takımı oturma odası için, rengi turkuaz olacak..
Salon takımının rengine daha karar veremedim, yemek odası ile uyumlu olması lazım, öneriye açığım, yorum yaparsanız sevinirim :)
fc6ffe95-197e-4971-a3d2-7c29014444a5.jpg
7607a6ba-4da1-4546-8926-dd6bccf393f0.jpg
201212306c3c79f-a51c-4fe0-bad9-7ff4dccd4055.jpg
maserati-koltuk-takimi-t1-265-1200x703.jpg
201335c0db4027-f163-41a5-8f8b-bcea17c71780.jpg

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın :) takımlarınızı çok beğendim. ben olsam oturma odasının takımlarının 3lüden birini krem ypardım. diğeri kahve kalabilir.Sandalyelerde krem olucak tabiki. bu gri ve kahve biraz boğmuş bence. benim de takımım biri gri biri turkuaz mesela :)

çok güzeller
oturma odası takımını ayrıca çok beğendim:) güle güle mutlulukla sağlıkla kullanın:)

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın :) takımlarınızı çok beğendim. ben olsam oturma odasının takımlarının 3lüden birini krem ypardım. diğeri kahve kalabilir.Sandalyelerde krem olucak tabiki. bu gri ve kahve biraz boğmuş bence. benim de takımım biri gri biri turkuaz mesela :)

teşekkür ederim, inş :) ben de öyle düşünüyordum, biri acı kahve biri krem.. ama yemek odası ile uyumu güzel olur mu kararsız kaldım.. yemek odası ve salon takımını iki farklı yerden aldığımız için renk problemi var biraz şuan :KK43:

teşekkür ederim, inş :) ben de öyle düşünüyordum, biri acı kahve biri krem.. ama yemek odası ile uyumu güzel olur mu kararsız kaldım.. yemek odası ve salon takımını iki farklı yerden aldığımız için renk problemi var biraz şuan :KK43:

Evet bende onun için aynı yerden almayı tercih etmiştim. Tonları tutsun diye. aslında takımlar birbirine uymuş fakat ben alırken dikkat ettiğim nokta koltuklarımın ayakları ve altta gözüken tarafı ahşaptı. Onun tonlarına uygun tv ünitesi ve masa sandalye tercih ettim. Sizin koltukların ayakları vs.koyu renk yemek odası takımıınız beyaz renk. Birbirlerine uyarlarmı aynı odada ona emin olamadım.

Ben olsam köşeyi resimdeki tonda bırakırdım o tona uyum sağlayacak renk oldukça fazla çünkü turkuaz zor bir renk ana renkte kullanırsanız aksesuar perde halı zorlar siziHoppaSalon için Vizon ve lacivert uyumunu severim ya da gri ve mavi ya da morlu renklerden kullanabilirsiniz yemek takımınız açık renk beyazlı kremli tonlar o yüzden hepsi uyumlu olur :cool:

hepsi aynı renk olmak zorunda değil bencede yemek takımı ayrı koltuk takımı ayrı olabilir. yemek takımınıçok beğendim bu arada güle güle kullanın. ben gri vizon renklerini çok seviyorum koltuklarda krem ile vizonu kombin yapabilirsiniz yada risk almak istemezseniz acı kahve ve dediğiniz gibi bir tane krem koltuk da güzel olur, bizim koltukların ikisi krem biri lacivert oldu, sizde tekli ve üçlünün birini krem tek üçlüyü de kahverengi yaparsanız, bence sorun kalmaz.

Kızlar yarın koltuk takımı rengini bildirmem gererk,ama ben hala çok kararsızım :KK43: son düşündüğüm renkleri sizinle paylaşacağım lütfen yardımcı olun..

1- 3 lülerden biri hardal sarısı, biri krem olacak.. Berjerler de krem olacak..
2- 3 lülerden biri hardal sarısı biri haki olacak.. Berjerler krem olacak..
3-3 lülerden biri acı kahve olacak biri hardal sarısı olacak , ama berjerler ne renk olacak bunda kararsızım...

Bu söylediğim renk seçeneklerini yemek odam ile birlikte göz önünde bulundurup yorum yaparsanız çok sevinirim,zira çok ihtiyacım var...

Kızlar yarın koltuk takımı rengini bildirmem gererk,ama ben hala çok kararsızım :KK43: son düşündüğüm renkleri sizinle paylaşacağım lütfen yardımcı olun..

3-3 lülerden biri acı kahve olacak biri hardal sarısı olacak , ama berjerler ne renk olacak bunda kararsızım...

Bu söylediğim renk seçeneklerini yemek odam ile birlikte göz önünde bulundurup yorum yaparsanız çok sevinirim,zira çok ihtiyacım var...

Canim bence hiç risk alma üclunun sadece birini renkli yap, digerlero krem olsun. Renk olarak sa haki de olur acı kahvede hardal da hepsi olur yani. L koltuk çok güzel ona hiç dokunma bence.

Canim bence hiç risk alma üclunun sadece birini renkli yap, digerlero krem olsun. Renk olarak sa haki de olur acı kahvede hardal da hepsi olur yani. L koltuk çok güzel ona hiç dokunma bence.

L koltuk turkuaz olacak canım, onu sipariş verdik.. büyük ihtimal yapılamaya başlamıştır.. kötü mü olur sence ? ben biraz titizim,açık renk çabuk kirlenir diye turkuaz olsun diye düşünmüştüm ??

L koltuk turkuaz olacak canım, onu sipariş verdik.. büyük ihtimal yapılamaya başlamıştır.. kötü mü olur sence ? ben biraz titizim,açık renk çabuk kirlenir diye turkuaz olsun diye düşünmüştüm ??

Ben olsam asla turkuaz secmezdim canim ya krem yada vizon secerdim, akseauarlarla renklendirmek bana daha mantıklı geliyor. Eger açık renk istemezsen koyu gri ve vozin da çok tercih ediliyor bu sene. Ama zevk meselesi canım sen içine nasıl sinecekse öyle yap. Ama l koltugun kendi rengi çok güzeldi.

Bence ilk yazdığın çok daha mantıklı bi yerde kullan hardal i diğerleri krem olsun hem yemek takımına da uyar sakin başka bi renk katma çok karmakarışık birsey olur

ben de aynı yemek odasını aldım alfemodan ve yine aynı serinin yatak odasını :) hayırlı olsun. Koltuk takımımı modern chester tercih ettim açık gri 1 adet 3lü açık mavi bir adet 3 lü ve 2 berjer genel olarak mavi beyaz bi ev hayalim var bakalım :) umarım alfemo pişman etmez

ben de aynı yemek odasını aldım alfemodan ve yine aynı serinin yatak odasını :) hayırlı olsun. Koltuk takımımı modern chester tercih ettim açık gri 1 adet 3lü açık mavi bir adet 3 lü ve 2 berjer genel olarak mavi beyaz bi ev hayalim var bakalım :) umarım alfemo pişman etmez

Aa çok sevindim, ben çok beğenerek aldım yatak odasını ve yemek odasını, sadelikten yanayım :) Senin için de hayırlı olsun umarım , alfemonun iyi bir marka olduğundan şüphem yok.. sizin düğün ne zaman :)

Aa çok sevindim, ben çok beğenerek aldım yatak odasını ve yemek odasını, sadelikten yanayım :) Senin için de hayırlı olsun umarım , alfemonun iyi bir marka olduğundan şüphem yok.. sizin düğün ne zaman :)
bizim 24 temmuz :) ya jülien modelde su yeşili/mavisi ve gri detaylar var çok fazla renk seçemiyorsun o nedenle koltuk takımında çok kararsız kaldım ama artık dönüş yok :)

Hafta sonu renk seçimi için gittim mağazaya vee almış olduğum koltuk takımından vaz geçerek,farklı bir takım ile değiştirdim :) sadece renk için gitmiştim ama koltuğu komple değiştirdim.. Şimdi yeni aldığım koltuk takımının resmini ekleyeceğim renkleri tamamen görseldeki ile aynı olacak,ve görseldekinden daha şık ve renkleri canlı,güzel görünen bir takım.. yemek odası ile uyumu hakkında yorumda bulunur musunuz kızlarr :)
silva-koltuk-takimi-1-1200x703.jpg

bizim 24 temmuz :) ya jülien modelde su yeşili/mavisi ve gri detaylar var çok fazla renk seçemiyorsun o nedenle koltuk takımında çok kararsız kaldım ama artık dönüş yok :)

Yaa ben eklediğim koltuk takımını farklı bir mağazadan almıştım, ve yemek odasına hiç uymuyordu.. renk seçiminde ben de çok kararsız kaldım.. ve hafta sonu renk seçimi için gittiğimde komple koltuk takımını değiştirdim ve aşağıda eklediğim hardal ve kahveli koltuk takımımı aldım.. Alfemonun ymek odası ile kombinleyeceğim, çok uyumlu olmayacak gibi ama yapacak birşey yok perde ve halı ile dengelemeye çalışacağım artık :) hayırlı olsun bu arada bizim düğün de sizinkinden 1 hafta önce 16 temmuz :))

X