Kızlar merhaba

evin canpolat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
13
3
22
Ya ben adettime iki hafta fln karnım ve sırtım ağrıyordu adet olacam sandım. Ve adett günümde cok ağrim olmasına rağmen girmedim adete. Ve adettim 3 gün gecikti test yaptım pozitif çıktı belirtilerim var bilmiyorum hamilelik varmı . yoksa kendime mi Umut veriyorum. Uygun randevu bulamadığım için hastaneye de gidemiyorum 😔😔 bugün adettimin 8'inci günü daha girmedim ve adettlerim düzenliydi 🥺

Eklentiler

• IMG-20230504-WA0014.jpeg
    IMG-20230504-WA0014.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 33
Ya ben adettime iki hafta fln karnım ve sırtım ağrıyordu adet olacam sandım. Ve adett günümde cok ağrim olmasına rağmen girmedim adete. Ve adettim 3 gün gecikti test yaptım pozitif çıktı belirtilerim var bilmiyorum hamilelik varmı . yoksa kendime mi Umut veriyorum. Uygun randevu bulamadığım için hastaneye de gidemiyorum 😔😔 bugün adettimin 8'inci günü daha girmedim ve adettlerim düzenliydi 🥺
Hamilesin. Tatlım el sallıyor sana bebek :) silik falanda değil direk kop koyu inşallah banada nasip olur böyle görmek öğrenmek 🙏🏼🥹🧿

Tebrik ederim hamilesiniz hemen folik asit içmeye başlayın🤗Dr da söyler zaten yine bir kan tahlili verin belki kan ilacı takviyesi de verir

X