Saç Bakım Ürünleri kızlar maxi keratin maskesi

asahcakir09

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
791
4
37
kızlar maxi keratin maskesi adında bir maske aldım bugün aslında amacım selective protek a. keratin maskesi almaktı fakat internette araştırırken bu maskeyle karşılaştım ve selectivden vazgeçip bunu almaya karar verdim internetten sipariş verdim selective in tüpü çok küçük gözüktü gözüme birde bundan istemedim açıkçsaı neyse bu maskeyi aldım bugün geldi inanamadım koskocaman bir kutunun içinde heralde bir yıl yetecek dedim kendi kendime size sormak istediğim bu markayı kullananınız varmı internette resmi var ben yükleyemedim kulanan varsa lütfen yardım kızlar teşk.

Son düzenleme:
Bu sorunun cevabını bende cok merak ediyorum,,
Bugün aldım ürünü,,
şimdi uyguluyoruz,,
gözlerim yanıyor,,
sonucları yazarım,,sampuanı da varmıs özel onuda aldım,,
inşş güzel snuclar verebilirim:2:

bahsettiğiniz ürünü bilemiyorum ama selective in tüpünün gayet büyük olduğunu söyleyebilirim. görsellerde ufak gibi görünüyor.

gerçi şimdi netten baktım dediğiniz ürün 1000 ml sanırım. evet o kadar büyük değil =)
umarım memnun kalırsınız kızlar..

Son düzenleme:
Öncelikle cevap verdiğin için tşk :)

Ewet 1000 ml olarak var,,
kuaförlere satılıyor aslında,,
ben 100 ml aldım sadece,,
sacıma yetecek kadar,,
bakalım, inş iyi sonuclar alırım

canım nasılsın uygulama sonucundan memnun kaldınmı ben daha yapmadım bugün yapaıcam sanırım bide nasıl uyguladın banyodan sonramı yoksa normal kuru saçamı inşallah iimize yarar

evet görsellerde çok küçük olmasına kandım sanırım ama inanki bu gelen bir yıl yetecek sanırım çok büyük kutuda inşallah canım

Anlatayım,,
Öncelikle saçımı sülfatsız şampuanla(ürünün özel sampuanı)yıkadım,,
Ardından kuruttum,,
Fön çekildi,,
Sonra keratin tüm saca eşit sekilde yedirildi,,
40 dk bekledim,,
kurudu tam olmasa da,,
Kurutma maknesiyle kurumayan yerleri iyice kuttuk,,
Ardından da preslendi düzleştiriciyle,,
ince tutumlar halinde her birinden yaklasık 6-7 defa üstünden gecerek,,
Bitince tekrar bir iki ser defa daha en alttan yukarıya dogru preslendi,,
Simdide bekleme sürecindeyim,,
4 gün bekleyeceğim buarada sabah aksam düzleştirme işlemi yapıyorum,,
Cuma günü yıkayacagım,,
Ancak şimdiden yaradıgını söylemeliyim,,

Özellikle dikkat cekmek istediğim nokta lütfeneğer bu ürünü kullanıyorsanız maske kullanın,,
Kokusu dayanılmaz ve cok agır:18:

bi dakika ya brezilya fönü keratini miydi bu? =)
başlığı açan arkadaş selective protek yerine bunu aldım yazınca ve başlığı keratin maskesi diye açınca ben bildiğimiz saç maskesi sandım. yani birbirlerinin muadilleri değiller ki protekten vazgeçilip bu alınsın
neyse, doğru uygulama ile güzel sonuç alırsınız o zaman =)

Ben mi karıstırdım ki ortalıgı

Atladım maxi markasını duyunca ben keratin aldım ama

Karısıklık oldu sanırım

Ben mi karıstırdım ki ortalıgı

Atladım maxi markasını duyunca ben keratin aldım ama

Karısıklık oldu sanırım

=)) canım sen karıştırdıysan iyi de, başlığı açan arkadaş yanlışlıkla maske diye brezilya fönünde kulladığımız keratinden aldıysa o kötü. hoş, saçına güzel bir bakım yapabilir sonuçta ama hiç aklında yokken almış olması açısından kötü yani..

yok canım benim aldığım maskesi zaten keratini çok pahalı o şimdilik rüyalarımı süslüyor sadece ben keratini alamıyorum maskesini alayım bari diye aldım daha kullanmadım ama benim aldığımda sapsarı bişiy deneyince yazıcam nasıl

Ben sadece 100 ml aldım 35 tl,,
Aynı markanın bu uygulama için özel şampuanı(uygulamadan sonra kullanım için)
500 ml 25 tl

Ben sadece 100 ml aldım 35 tl,,
Aynı markanın bu uygulama için özel şampuanı(uygulamadan sonra kullanım için)
500 ml 25 tl

e iyiymiş aslında benim baktığım 1000 ml gerçi oyüzden olabilir ama genede çok pahalıydı 340 tlydi neyse ben maskeyi denedim bu arada ipek gibi yapıo saçı napayım şimdilik maskesiyle idare edeyim artık:90:

Hayırlı olsun bakalım,,
Bende bugün aksam üstü yıkayacagım,,
İnş güzel sonuc alırım, paylasıcam,,

1000 Ml pahalı ve bana fazla canım,,
ben tek kullanımlık aldım,,
4 ay sonra da tekrar uygulamayı düşünüyorum,,

inşallah mennun kalırsın canım bende maskesini kullandım banyodan sonra diyor ama ben saçlarımı hafif nemlendirip banyo öncesi kullandım 10 dk diyo ama 1 saate yakın belkettim bu halde şimdi yıkadım gayet güzel öf bu saçlarla başımız dertte

Bende dün aksam yıkadım,,
Saclarım sarı, normalde yıkama sonrası acık kullanmam imkansız gibi birşey, cok kırıgı var,,
ama şimdi dümdüz fönümü yeni yapmısım gibi okadar rahat ve güzel ki,,
cok cok dogal,,cok memnun kaldım,,denemeni tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…