Göz Makyajı Kızlar mağdurum mağdurum da mağdurum (:

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kelebex001

O şimdi aşık :P
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2010
196
0
Konuyu doqru yere mi açtım bilmiyorm ama sanırım doqru yer.Ben saçlarımı karamele boyayacağım.Kaşlarım simsiyah hemde baya koyu saçlarmdan bile yok renk.Kaşları boya çok yıpratıyormuş o yüzden boyatmak istemiyorm. Size sorularm war:
1) Kaşlarım için sarı veya kahverengi kaş kalemi kullansam kaşlarımın renqi daha açık qörünür mü _:86:
2) Kaşlarımın renqini açmak için önerdiqiniz bir bitkisel rün weya ot filan warmı?
Yardım lütfen bakıp qeçmeinn :KK43:

yıprandıqı zannetmiom ben çok boyattım kaslarıma saçımın renqin aynısı yani bi sorun yok kas kalemi kullanırsan kalıcı makyaj yaptırmış qibi olursun hoş olmaz yada kaş boyası satan war kozmetikte

Son düzenleme:
Konuyu doqru yere mi açtım bilmiyorm ama sanırım doqru yer.Ben saçlarımı karamele boyayacağım.Kaşlarım simsiyah hemde baya koyu saçlarmdan bile yok renk.Kaşları boya çok yıpratıyormuş o yüzden boyatmak istemiyorm. Size sorularm war:
1) Kaşlarım için sarı veya kahverengi kaş kalemi kullansam kaşlarımın renqi daha açık qörünür mü _:86:
2) Kaşlarımın renqini açmak için önerdiqiniz bir bitkisel rün weya ot filan warmı?
Yardım lütfen bakıp qeçmeinn :KK43:

o kadar boyatan arkadasım var kasını,bende boyatıyorum,yıpranmıyor ama yıkadıkca acılıyor,kaş farları var.ama sıyahın ustune ne surersen sur acık gozukmez.

evet cnm siyah kaşa ne renk sürersen sür rengi değişmez ayrıca kuaförlerde bitkisel boyalar var kimyasal içermeyen su bazı onlarla boyayabilirsin kaşlarını ama bir süre sonra saçlarda olduğu gibi eski rengine dönüyor

X