Kızlar lütfen yardımm, onu aramadan yapamıyorumm :((

ozlemek cok zor sevdıgını ama
dusun bı o neden senı aramıyo ya sevgısı bıtmıs olabılır yada hayatında baska bırı
kendını frenlemen lazım
okadar zanan ıcınde aramadıysa senı sende araba bosver baska seylere odaklan
madem aradın madem neden tekrar bıseyler baslamadı demekkı o bıtırmıs arkadasım allah yardımcın olsun ama arama canım vazgec senın ıyılıgın ıcın..

walla biz bazı kızlar herşeyde kendimize ne güzelde pay çıkarıyoruz mesaj attıgında hemen aramışmış bak tatlım aradan sene gecmıs cocuk nıye ayrıldıgını bile unutmustur e dogal olarak sen msj attıgındada kıbarlık ıcabı cvp werır erkek bunda hemen ümitlenmeye gerek yok ondan artık sana hayır gelmez hayatına bak

seni çok iyi anlıyorum canım, bende senin yaşadıklarını yaşıyorum, yıllarca bekledim ama bak ne öğrendim yakında evleniyormuş.mecbur çıkarttım hayatımdan. eğer zamanında adam gibi bitirseydim, bana ulaşabileceği yol bırakmasaydım şimdi tekrardan aynı acıyı yaşamicaktım. offffffffffff çok zor gerçekten hala zaman zaman ağlama nöbeti geçiyorum.tutamıyorum kendimi. allah yardım etsin bize.senağlama

Seni okadar cok iyi anliyorumki
malesef bende psikolojik destege basvurdum sanirim buda bir hastalik
saplanti

benimkide evlenecek, durmadan bi evlenme lafları oluyo zaten, başka kız istetti, kız istemedi, şimdi ailesi bi tane daha bulmuş evlenecek eninde sonunda bugün olmazsa yarın yıllarca aradım aradım bitmiş bişiyi boşuna zorladım.iletişimimi kesemedim bi türlü. insanın kendine kızgınlığı çok daha beter bişi.hep arayıp msj atıp aynı kazığı yedim... senin durumunda benimkine çok benziyo sanki aynısı.24yaşımda sevdim onu şimdi 30a geldim en güzel yıllar da boşa gitti.hangi birine yanarsın!!!

Seni okadar cok iyi anliyorumki
malesef bende psikolojik destege basvurdum sanirim buda bir hastalik
saplanti

evet evet kesinlikle saplantı obsesif kompülsif bi durum:))) benimde var doktorum ama adam bana kızıyo artık nasıl yapamazsın die.yapcaksın diyo anlamıyoki benisenağlama

yıne halıne şükret diyeceğim...
ya hergun arayan bırı olsaydın....
senıkıde enteresan bır durum ama demek o an gözün bir şey görmüyor...

kızlar kişi aynı olduu için farklı konu açmıyorum. dün gece rüyamda gördüm onu. taksi kullanıyordu, biz annemle müşteri gibi binmişiz, anneme çaktırmadan omzuna dokunuyorum aynadan bakışıyoruz. sanki ben suçluymuşum gibi bakıyor bana,üzgün kırgın gibi, o kadar fena oldumki ( içim cız ediyor özlemişim çokk özlemişimsenağlama

cnm diyosunki 24 yaşında sevdim şimdi 30 boşa geçti yıllarım diyorsun,bencede artık onu tamamen unutman lazım bi o kadar daha yılın boşamı gitsin ,sonra pişman olursun iş işten geçmiş olur.zaten o evlenebilir her an diyorsun bi başkasını hayatına koymaya hazırlanıyo seni unutmuş demekki sende artık hayatına bir yön ver inşallh onu unutturacak biri çıkar bir an önce karşına.birde onu aramak isteği gelirse tlfonu uzak tut kendinden başka şeylerle meşgul ol aklına getirmemeye çalış öyle geçiştir..Allah gönlüne göre versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…