kızlar lutfen yardımm gebelıkle ılgılı

Kizil Deniz

Yiğit anası:)112
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.264
137
39
kızlar benım adetım 4 gun gectı ama adet sancılarım oluyo9 gundur
normal adet donemlerımde gogüslerın acırdı ama şimdi hiç olmuyo
bıde ates basması oluyo anlayamadım sizce lütfen cevaplayın benı kımse gormedı konu acmakzorunda kaldım:asigim:Şeniz
acıl yardımma.s.

kızlar lutfen yardım edın test yapmaya korkuyorum hastanede calısıyorum ama cıkmazsa mıllet acımasın dıye ordada yaptıramıyorum lutfen fıkırlerını zı paylasın

Canim adetin hic gecermiydi normalde.Ona gore test yap.Ama benimde oyle olmustu adet agrim vardi ama bekledim bekledim gelmedi meger hamileymisim sonraki gunlerde agrim oldu yani o yuzden hamile olma ihtimali gelmedi aklima.Belki seninde oyledir.En iyisi sen test al evde yap.

bencede canım test alıp evde yap inşallah sevinçli haberini veririsin bize hayırlısıyla....

canim bende de adet agrisi oldu.her akintida tamam simdi oldum diyordum.ama hamileymisim.bide cok hararet basiyodu.hala da oluyor alev gibi yaniyorum.boynum su gibi oluyor geceeriii..

canlarım ılgınıze tesekkurler adetım gecıkmezdı hiç daha dogrusu 8 aydır hep duzenlı yarın da adet olmazsam test yapıcam catlıyom meraktan ama eşim evde oda boşa ümitlenmesın dıye yapmıyorum

kızlar ben acil tıp teknısyenıyım acılde calısıyorum hastanede yapamıyorum cıkmazda bana acırlar dıye

cnm kim niye acısın ya kendilerine acısınlkar onlar bence şimdi yap ne kaybedersin ki geçtimi günün kiiiii

gunum 4 gun gectı canlar hatta 2 sınde olacaktım eşim hep yanımda bugun onun için alamadım teset ben acıl tıp teknısyenıym herkes bılıyo cocuk ıstedıgımı utanıyorum bılmıyorum ya kızlar inş. yarın yapacam adet olmazsam tabıııııı

kı bende kütahya simavlıyımmmm aman yaaa çocuk istemek güzel bişey benimde kuzenim geldi onlarda çalışmalara başlamışlarrr inşallah onunda olur hemennn ..cnm merak ettim şimdi ben ya uyutmayacan bizi de.

kız ben de tavsanlılıyım bılecıkte oturuyom ama yarını beklıyelım artık bana dua edın kızlar daha dogrusu bebek ısteyen herkese canımmmmmmmmmmm

inşallah cnm ben orda hiç oturmadım ama dedem ve babaannem orada yatıyolar.ALLAHIM RAHMET EYLESİN...HABER VERMEYİ UNUTMA BELİRTİN OLMASI ŞART DEĞİL UNUTMA BEN 7. HAFTAMDA ÖĞRENDİM HAMİŞLİĞİİ..

Saol Cnm Valla Bende Sigaraya Karşi Bi Isteksizlik Olduki Idrara Fazla çikiyodum Bideeee..kişiden Kişye Değişebilir Ama Takilma Fazla Bugünü Yaşa Ve Bitir Yarin Ola Hayrola Aylar Seninnn

çok Gençsin Daha Ben Senin Yaşinda Ana Kuzusuydum Kiz...olacak Elbet Kendini çok Sikmaa...ii Gecelerrrrrrr

X