Göz Makyajı Kızlar lütfen yardımcı oluunn :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tugbaygun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2011
27
0
Benım sacım acık kumral.Fakat kaşlarım sıyah.Beyaz tenlıyım.Gozum acık kahve.Sıyah kas gercekten cok sırıtıyor. Kaşlarımın rengını acmak ıcın ne yapabılırım ? Sesu tuy sarartıcısını dusunuyorum ama kotu yorumlarda var. Lutfen yardımcı olun kızlaar:KK43::KK43::KK43:

bence iyi bir kuaföre git o tüy sarartıcılar kötü bir renk ortaya çıkarabilirler onlar saçına uygun renge boyarlar diye düşünüyorum.

valla ben de böyleyim ama benimkiler çok sırıtmıyo.
sen rahatsızsan en iyisi bi kuaföre gidip kaş rengini açtırmak..

boyamak ıstemıyorum ama o mantıklı olanı.. tuy sarartıcıları övuyolar ama begenmeyenlerde var. sarartıcı daha pratık bır yolmus gıbı gelıyor bana:KK25:

bence sarartıcı yapma yaa hem rengi tutturamazsın hem de riskli yüz bölgesi sonuçta

etkisi çabuk geçeceği için tüy sarartıcıyı düşündüüm.. Sen hıc boyattın mı kaslarınıı ?:44:

yaa cnmm aynı sorunu bende yaşıyorum beyaz tenli kumralım ama kaşlarım simsiyah bende aradaki ton farkından rahatsızım ama kaşım gözüm kapkara hoşuma gidiyo siyah kaş rengini değiştirmek istemiyorum. saçlarımı mı siyaha boyatsam diye düşndm ama saçımın rengini de seviyorumm.. kuzenim kaşlarını sesunun tüy sarartıcısıyla sararttı pek güzel olmadı turuncu oldu kına gibi.. tavsiye etmem illa cok taktıysan bi kuaföre git saç renginin aynısından yaparlar hem :KK61:

denemeden anlayamıycam o yuzden bırazdan kasımı acıcam tuy sarartıcısıylaa hadi bakalımmmmm:18:

X