Gebeliğe Hazırlık Kızlar lutfen yardimci olun ..

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

mscelik6565

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2020
64
24
27
Kizlar pazar gunu ovalasyon testimde pozitif gorduk o aksami bazi nedenlerden degerlendiremedik ama Cumartesi gununu degerlendirmistik , pazartesi tekrar yaptim test pozitifti halen pazartesi aksaminida degerlendirdik sali gunu testim biraz siliklesmehe basladi artik
Ama sali ve carsamba aksamini degerlendirmedikk , ama aksamdan beri kasiklarimda sanci var bugun degerlendirsem yine olurmu yoksa artik yumurtlama donemi bittimin? Kutfen bilenler yorum yazsinlar

Bence değerlendirin ben silik görmeye başladığımdan beri başlamıştık bütün hafta nerdeyse değerlendirdik . Allaha şükür hamileyim malum spermler 5 gün kadar da rahim yolunda kalıyor ne olur ne olmaz boş bırakmayın benimki o şekilde geç döllenme

Bence değerlendirin ben silik görmeye başladığımdan beri başlamıştık bütün hafta nerdeyse değerlendirdik . Allaha şükür hamileyim malum spermler 5 gün kadar da rahim yolunda kalıyor ne olur ne olmaz boş bırakmayın benimki o şekilde geç döllenme
Pik gordugum gunun oncesinde olmustu sans eseri ve sonraki gunu yani gun asiri oldu diyebilirim ama sali carsamba olmadi kesin gecti diye dusundum bende 🙁

Geçti diye düşünmeyin nasipse 5 gün kadar içeride yaşıyor zaten olumlu düşünün umarım tutmuştur ve rabbim gönlünüzün muradını verir 😌

Bence değerlendirin ben silik görmeye başladığımdan beri başlamıştık bütün hafta nerdeyse değerlendirdik . Allaha şükür hamileyim malum spermler 5 gün kadar da rahim yolunda kalıyor ne olur ne olmaz boş bırakmayın benimki o şekild geç döllenme
Geçti diye düşünmeyin nasipse 5 gün kadar içeride yaşıyor zaten olumlu düşünün umarım tutmuştur ve rabbim gönlünüzün muradını verir 😌
Ay insallah canim benim bu arada seninde hayirli olsun Allah kucagina Almayi nasip etsin insAllah 🥰

Ben de bugün test yaptim sanki pik gibi ama emin de olamadım.sizce?

Eklentiler

• 16625475612956670884506718893816.jpg
    16625475612956670884506718893816.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 8
X