Kızlar Lütfen yardım Reglim 7gün gecikti :(

canaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2010
42
0
Kızlar son ümidimde burası 10 aylık ewliyim doğum kontrol hapı kullanmıstım ılk 5 ay bırakalı da 5 ay oldu.. Son adet tarihim 10 Şubat..ve ben hala hastalanmadım. Dün kan testi yaptırdım ama beta hcg değeri olarak değil sadece pozitif-negatif olarak..O kadar inanmıştımki ilk defa gecikince adet tarihim hastanede sonuç NEGATİF çıktı.İnanamadım.Bugün doktorumdan randevu aldım ve muayeneye gittim rahim duvarı kalınlasmıs belkı gec döllenme olmustur dedı ama belkı de adet olabılırsın dedı belirsiz konustu. 10 gün içinde hastalanmazsan gel dedı tekrar bakacakmış. Adet günümde adet agrılarım oldu ama su an hiçbişey yok.ne adet belirtisi ne baska bişey. Okadar cok ıstıormkı artık Çok sabırsızım bana bı akıl werın lütfen :KK43:( :18::KK43:

senin yine iyi, ben en son 30 ocakta adet oldum. Hala olmadim. 3 kere test yaptim cikmadi bisey.

merhaba arkadaşlar bende 3 gndür baş dönmesi var arada duruyo ama cogunlukla dönüyo vede aynı anda mide bulantısı biraz yemek yiynce geciyuo 10 dk sonra yne başlıo 3 gn de adet gecikmesi var vede bu ay sakıncalı gnlerde ilişkiye girdim yani 27 şubatta ilişkiye girdim 28 şubatta yumurtlama günüm acaba hamilemiyim bilmiyorum yardım edersseniz svinirim vede gögüs uçlarımda şişlikler başladı agrı yok ama sadece hassas biraz ve de şiş....yardım lütfen tşk....:KK69:

Adas doktora gözükmedinmi ben negatif sonucunu alınca kanda hemen doktora gıttım sımdı 10 gun daha beklıycem olmazsam tekrar gidicem doktor öle dedı ya bebek war gec döllenme oldu yada adetım sökülmüyo ilaç wercek ve benım suan hiç ağrım sızım yok adet belırıtısı gibi :KK43: inşallah bebek wardr çok istiorm

Adas doktora gözükmedinmi ben negatif sonucunu alınca kanda hemen doktora gıttım sımdı 10 gun daha beklıycem olmazsam tekrar gidicem doktor öle dedı ya bebek war gec döllenme oldu yada adetım sökülmüyo ilaç wercek ve benım suan hiç ağrım sızım yok adet belırıtısı gibi :KK43: inşallah bebek wardr çok istiorm

aman bu yurtdisi sistemi berbat, bende adet diil de gecen hafta lekelenme oldu, onun icin gitmeyi istedim ama olmadi. Esim burda buyumus ama kaidn doktoru nerdedir nasildir bilmiyor tabii, ben de sinirler icindeyim. tr'de olsa aninda giderdim hem de istedigim doktora.
burda direk kan testi de yaptiramiyormussun, once doktora gitmen lazimmis. bi suru sacma sey yabi olsek kimsenin haber yok. adi avrupa hee yoksa biseycik yok vallahi ulkemin gozunu sevimm

dorudr canım haklısın.Ama senın cok gecmıs ben sabırsızlıktan catlardım. En kısa zamanda gitmelisin yinede belli olmaz inş.bebektir :)

Kızlarrrrrrrrrrr Ben hala hastalanmadım :KK43: anlamadım nıe böle oldu inş geç döllenmedr

inşallah hamilesindir ...:nazar::KK49:ama geç döllenmeysede sakın üzülme herşeyde bi hayır vardır..

ya bebek cok ıstıyorum ama ümitlenmekte istemiyorum sadece anlamadım hiç gecikmezdi 2 gün gecıce adetım kan testı yaptım negatif çıktı bugun 7.gün ama hala tık yok korkuorm bebek yoksa bıle nıe böle oldu :KK43:

hadi hyrlısı inş. hyrlı haberlerini laırız...göğüslerde kasıklarda ağrın varmı.....

gögüslerde pek bişey yok hafıf mavı damarlar gözüküo ama kasıklarımda dolgunluk hıssedıorm pantolonlar rahatsız edıo sıkıstırıo gıbı daralıorm ama ümitlenmekten korkuom

X